Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

tylny zderzak do K11


Guest michi

Recommended Posts

Mam takie pytanko a propos tylnego zderzaka, który mi klapa bagażnika przyciera z jednej strony. Czy da się zderzak jakoś wyregulować aby go obniżyć z jednej strony?

Link to comment
Share on other sites

Guest johny_fellow

To chyba jakiś dzwonek zaliczyłeś co :?:

 

Z tym, że to zależy co jest przesunięte względem miejsca mocowania. Nie opisałeś tego więc stawiam, że zderzak więc jak masz możliwość to podjedź gdzieś na kanał i looknij od spodu czy jakiś zaczep się nie zerwał etc i spróbuj go naprawić. Jak Ci się nie uda to radzę odwiedzić jakiegoś blacharza, który Ci to ustawi tak żeby szpary pomiędzy elementami były jakiejś normalnej szerokości.

 

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

niby nie był "puknięty" :D ewentualnie podejrzewam małe kuku przy cofaniu. po ogledzinach widać że zderzak jest szturchnięty i nierówne są szpary pod światłami tylnymi. dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest Pablo_Snk

redwolf, Zobacz czy jak ktoś zrobił kuku to nie zerwał uchwytów przy zderzaku :) Bo moze jeden zaczep się uszkodził i poprostu poszło z jednej strony mocowanie i dlatego taki klapnięty

Link to comment
Share on other sites

Guest johny_fellow

Wątpię żeby cosik takiego było w samym zderzaku, podejrzewam że jak już to na mocowaniach do nadwozia. zaczepy w zderzaku są na bank stałe i podejrzewam, że któryś mógł się poprostu ułamać a reszta wbić troszkę wyżej zgodnie z wektorem przyjętoego uderzenia.

 

Muisz wjechać na kanał i oblookać sytuację bo tak to jest trochę niekonkretne biadolenie. Weź jakieś narzędzia typu srubokręty etc i mogą się przydać plastikowe taśmy ściągające do kabli. U mnie w K11 osłony silnika właśnie na tym się trzymają bo mocowania są połamane i nie było gdzie śrubki wkręcić więc w paru miejscach zrobiłem małe otworki i pościągałem tymi spinaczami do kabli. Teraz wszystko się trzyma bajecznie od ok.2 lat. Oczywiście przed jakimś dziurawieniem sprawdź czy nie da się tego zrobić bezinwazyjnie a jak już będziesz musiał to pokombinuj tak żeby zrobić dziurki i założyć ściągacze w miejscach gdzie efektywnie spełnią swoją funkcję no i co ważne na przyszłość będą jak najmniej widoczne z czym pod tylnim zderzakiem nie powinieneś mieć problemu.

 

Powodzenia w pracach.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...