Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siadł mi alternator w Maximie 97 3.0 V6 wersja USA POMOCY ;)


Gość Michał_Konin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał_Konin

ogólnie jest lipa na maxa poniewaz mieszkam w raczej zacofanym jesli chodzi o branżę motoryzacyjną mieście czyli w Koninie i mam problemy cokolwiek zrobić z tym problemem.proszę o jakąś radę... bullet@konin.lm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość daleko od Konina ale szukaj w: BENDIKS w Siedlcach (nr tel. weź z informacji) lub MODUŁ Częstochowa tel. 34/361 61 66

Mają tam alternatory i części do alternatorów prawie do każdego Japończyka.

 

pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też siadł 2 miesiące temu i ledwie dojechałem ale dojechałem do elektryka samochodowego no i za 2 godziny wyjechałem już autem.

Przewinął alternator, zapłacilłem 180 zł. Tyle że to było w Zielonce p/wawą.

A jak bym sam wymontował to jeszcze mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Przedszkolak

Alternatory to choroba QX 96 - 98 - Hitachi wsadziło kiepskie diody i alternator jest do wymiany - mostek z diodami w serwisie circa 2800 PLN - sama część i robocizna . A do tego to badziewie jest tylko na Zachodzie i sprowadzenie trwa 5 dni. Znam to z autopsji. Twoja nie była felerna, miałeś szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

U mnie w J30 uzwojenie dostało przebicia gość od ręki we wspomnianej firmie bendiks wlutował mi nowe (przewiniete ) chodzi do dzić polecił bym odrazu załozyc nowe łozyska bo u mnie stwierdził ze sa ok i teraz alternator troche pogrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Alternatory to choroba QX 96 - 98 - Hitachi wsadziło kiepskie diody i alternator jest do wymiany - mostek z diodami w serwisie circa 2800 PLN - sama część i robocizna . A do tego to badziewie jest tylko na Zachodzie i sprowadzenie trwa 5 dni. Znam to z autopsji. Twoja nie była felerna, miałeś szczęście.

 

Ja ostatnio tez mialem z tym zabawe :) Wracajac z znad morza do Warszawy, alternator padl mi pod Ostroda... :) Naprawa zajela ok 2 dni poniewaz musieli w warsztacie w Ostrodzie sciagnac nowy mostek do alternatora. Naprawa - czesci+robocizna - 350 pln. Wszystko pieknie,wrocilem do Wawy i po 1 dniu :) zaczely mi pulsowac swiatla w czasie pracy silnika...Coz,objaw oczywisty :) po upewnieniu sie przy pomocy voltomierza pojechalem na wymiane regulatora napiecia :) Kolejne 350 pln

Jak widac czasem alternator potrafi niezle namieszac hehe

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to uczucie juz tak mialem alternator zdechl wszystko zgaslo ,,i pchalem golfa 2 jeszcze w polsce 3 km,,,,,,,,, :evil:

 

wojtek, to to przypakowany jestes. potraktuj to jako darmowa rozgrzewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość hausmeister

witam dwa tygodnie temu całkowicie poszedł alternator i oddałem go do elektromechanika 2 dni i gotowy 200zł wymienił wnim wszystko szczotki łozyska i te j**ane jakies diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę kwota mało adekwatna do wymienionych elementów, tyle powinny kosztować same elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...