Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] czujnik deszczu


Tomaszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostanio gdzieś mówili że jeszcze nie ma takiego czujnika który dobrze by działał zawsze jest jakieś opóźnienie albo wycieraczki pracują bez sensu albo jak stoimy to woda zalewa nam przednią szybę a wycieraczki stoją... podobno te w mercedesach sa najbardziej inteligentne te czujniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja praktycznie jezdze tylko na czujniku, moim zdaniem czulosc jest dokladnie taka jaka powinna byc.

cykliczne oczywiscie mozna sobie ustawic tak jak w kazdym aucie (lacznie z doregulowaniem czestotliwosci cykli), zakres regulacji jest calkiem przyzwoity w porownianiu z innymi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz do dolu czujnik, druga pozycja praca przerywana, trzecia ciagla. do tego pokretlo ktore reguluje szybkosc pracy wycieraczek ew. czulosc czujnika (w zaleznosci od tego w jakim polozeniu jest dzwignia). tak jest przynajmniej w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej wkurza, że nie można tego czujnika wyłączyć i ustawić na cyklicznego wycierania, co kilkanaście sekund ...

 

Czujnik mozna wyłaczyc a jak jest właczony to można ustawi jeszcze jego czułośc

Bardzo dobra rzecz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Jarek1000

A czy ktoś wie gdzie dokładnie umieszczony jest ten czujnik deszczuw primerze p12? Czy w szybie czy też pomiędzy lusterkiem a szybą. Mam taką szybę i lusterko samościemniajace się. Szyba mi pękła i nie wiem czy kupić i wstawić szybę uzywaną czy nową, stąd moje pytanie odnośnie umiejscowienia tego czujnika. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam użytkowników P12. Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik jest w miejscu w którym zamocowane jest lusterko wewnętrzne do przedniej szyby- pod plastikową osłoną. Osłona ta składa się z 2 części. Należy ją lekko podważyć i dostaniesz się do czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...