Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria ( i nie tylko) w Navarze


Gość krzys57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzys57

Mam orginalny przchyłomierz z Terrano. Taki z klapką. Czy ktoś wie do czego służą poszczególne kableki? Jeden jest od zasilania. Są jeszcze 2 inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - masa

2 - plus stały (może niekoniecznie)

3 - plus po stacyjce

4 - plus po pozycji

 

wszystko podłącza się z zasilania radia (w przypadku terrano)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No ja też się przymierzam, ale jeszcze nie zdążyłem kupić syreny - bo ten oryginalny to jakby był ciężko chory :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy MonsterGarage i zamontujemy to gdzieś razem?? Bo to zdejmowanie atrapy to nie wygląda mi na proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie żeby wymienić żarówkę z przodu musiałem zrobić dokładnie to co tutaj żeby wymienić syrenę, :D nie będzie problemu :one:

 

Muszę tylko te syreny sprawdzić i wybrać najlepszy dźwięk , bo fabryczny to najwyżej muchę z maski przegoni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem sobie dodatkowy klakson - wystarczy pół godzinki, zdejmowanie atrapy to pikuś, troszkę trudniej się zakłada.

 

A podłączenie zrobiłem przy pomocy takich konektorków:

08b744081c04e779.jpg

 

Dzięki temu nie trzeba ingerować w oryginalne kabelki, wystarczy zrobić krótki łącznik, który ma 4 takie konektorki (albo 2 takie i 2 zwykłe z drugiej strony).

 

Niestety, pokusiłem się na tani klakson z allegro (zestaw z 2 syren, wykorzystałem jedną + oryginalna) i niestety nie jest za dobry - muszę kupić coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na zrobieniem przegrody na pakę . Mocowanie na szynach c-channel.

Oryginalna kosztuje prawie 2 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

jakiej przegrodu? Takiej żeby gaty przy hamowaniu pod ścianę nie leciały? Ja wykombinowałem że zrobię siatkę z taśm. taka jak często widać w pickupach zamiast tylnej klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wziąć poprzeczkę ze starego bagażnika dachowego, dospawać dwa kątowniki na końcach i dopasować śruby z motylkami do c-chanel.

 

Do dołu dołożyć na płaskownikach przykręcony dopasowany kawałek sklejki.

 

Jak będę miał prototyp to zrobię zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżemik, czy tobie chodzi o taki klakson:

 

http://www.autokrata.pl/ogien/961/klaksonik/

 

???

 

[ Dodano: Czw 18 Sty, 2007 18:14 ]

Ryży: wg SM klakson jest podłączony za bezpiecznikiem 15A i oczywiście przekaźnik po drodze. Więc chyba nie trzeba się wysilać dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że ten klakson jest zajebi.ty !!!!

 

Trzeba by profesjonalny kompresor zainstalować.

 

 

MA POWER !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , że trzeba by przekaźnik założyć , ale to zależy chyba od mocy dodatkowego klaksonu.

 

Ja chcę fabryczny zdjąc i wpakować o lekko większej mocy i innym dźwięku,

Jak założę o takiej samej mocy jak fabryczny lub lekko większy to nie będę zakładał dodatkowego przekaźnika

 

A tu ciekawe produkty:

 

http://www.hornblasters.com/?pageid=audio

 

i przykłady ich używania:

 

http://www.hornblasters.com/video.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...