Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podłokietnik?


Gość luulcak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nissanklub.pl/nasze_auta.php?pi...tid=106&p=0

na 2 i 11 zdjęciu widać podłokietnik :) - jest to podłokietnik z Vectry B z angola wydłuany - nie zamocowany bo jest ciut za szeroki a w 3d trzeba przeuwać fotele aby wsadzić kogoś do tyłu .... ale siedzi na tyle sztywno, że można otwierać do jedną ręką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podlokietnik prawie gotowy kawalek czarnego weluru za 5zl w sklepie szewskim

mamusia na szybko pozszywala na maszynie

docialem 3 gabeczki bo nie mialem jednej grubej jeszcze zawinac pod spod dam sklejke a na to jeszcze na zawinieca zeby bylo ladnie jak si epodniesie mam plytke aluminiowa i przykrece, efekty zaprezentuje jutro pojutrze jak zmontuje i wrzuce fotke

pozdr

 

[ Dodano: Czw 22 Lut, 2007 23:56 ]

no i jak zwykle nasz szybko poskladany podlokietnik

a wiec zawias przynitowany do konsoli w aucie i do blachy aluminiowej podlokietnika

a blacha przykrecona wkretami do skleji do ktorek przybity jest welur a blach zakrywa zszywki

mialo byc jeszcze ograniczenie ale niestety nie zmierzylem dokladnie w ktorym miejscu ma byc zaczep i trzeba poprawic, ale niewiem czy wogole jest sens go zakladac, raczej w postaci jakiejs tasmy z materialu bedzie

blacha miala byc wyczyszczona i wypolerowana ale... czs naglil

podlokietnikwe3.jpg

podlokietnik1ws8.jpg

efekt, teraz jezdzi full wypas na dodatek jeszcze w fotelach primy..bajka

moglybyc jeszcze dluzszy ale ciezko z recznym by bylo... ale moze za jakis czas wrzuce z 10cl dluzszy :D:D tylko bardziej sie postaram :) a raczej zrobie inne wypelnienie teraz sa 4 cienkie gabki a dam jedna gruba i jakies 2cm wyzsze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość _Pablo_

kurfffa dzięki hermol podałeś mi pomysł jak zrobić podłokietnik tylko potrzebuję zawiasu do drzwi drewnianych parę wkrętów i będę miał full wypas klapeczkę. Kurna czemu na to nie wpadłem wcześniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hermoll

zrob sobie na nity bedzie ladniej i ta plytke co mam od spodu kup jakas ladna np na garibaldieo jest sklep i dotna na wymiar a nity bede estetyczne niciarka parenascie zlotych kosztuje a jak nie to ci przynituje jak bede jechal do siebie na dzialke :)

sam welur ok 5zl akurat nie mieli szarego, ale w jakims szewskim pewnie znajdzie sie kazdy kolor

ja kupilem jakies 15cm z szerokosci i pozszywalem

 

a zawias w rolniku kup na krakowskiej

sam welur zszyty na maszynie gdyby poswiecic wiecj czasu to by byl jak z fabryki podlokietnikow :) aha no i taker czy jak to sie nazywa potrzebny jest zeby przytaksowac welur do plytki ja dalem sklejke cienka a na to dalem plytke alu przykrecona wkretami do karton gipsu - akurat takie mialem

polecam jakies 5 albo i 10cm dluzszy zrobic ciezej bedzie reczny zaciagnac ale wypas do opierania za to jaki i jakies 3cm wyzszy

 

hehe dzieki jacekb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baronmokotowa

no dobry patent. taka ręczna domowa robota.

aaale , ja raczej nie bede sie bawil w to. powiedzcie czy taki podlokietniczek rzeczywiscie tak bardzo przyjemny?

 

w trasy wylatuje dosc czesto i CB mi pomaga, jako ze mam przenosne, wiec idealnie sie w ten otwor wpasowuje. gdybym zamontowal podlokietnik nie znalazlbym miejsca na cb....

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

polecam, za***ista sprawa choc rece powinno sie trzymac na kierownicy szczegolnie jak sie szybciej jedzie, ale jakikolwiek postoj miasto, chwila odpoczynku, jakas lajtowa jazda, goraco polecam, niewyobrazam sobie teraz zeby nie miec podlokietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem dzisiaj czas i nie miałem co robić wiec wziąłem się za zrobienie podłokietnika. Tiny wuj kiedyś przyniósł takie bloczki z pianki (mocno zbitej) więc miałem już podstawę pi razy drzwi wyprofilowałem dsci0010mr2.th.jpg

dsci0011pq2.th.jpg

brakowało mi jeszcze tylko materiału przypominającego materiał z wykończeń mojego sunniaczka no i znalazłem stary jakiś materiał jest fajny bo przypomina skórę(chodzi mi o miękkość)

Materiał przyczepiłem od spodu tego bloku zszywkami które się stosuje w tapicerstwie. Żeby wzmocnić konstrukcję użyłem sklejki i przykręciłem na wkręty

A tak się prezentuje już skończone. Nie mam jakiegoś drygu do wykończeń i może się nie za specjalnie to prezentuje, ale za to fajnie się trzyma łapkę :)

dsci0015xt7.th.jpg

dsci0016lh9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odgrzewam kotleta :D

 

oto mój patent na podłokietnik ;)

 

tn_Lipiec139.jpg

 

tutaj jest trochę brudny bo fotka na szybko zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Mondeo Mk1 :D przypadkiem znalazłem i prawie idealnie pasuje nawet w oryginalne otwory

 

 

Jakby ktoś chciał to mam taki podłokietnik tylko z wersji angielskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za niego?

 

a ile dasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda podłokietnik z wersji angielskiej

 

Lipiec104.jpg

Lipiec105.jpg

Lipiec106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do Almi się nada :D poszukam na szrotach.

 

powinien się nadać - do sunny, almery a może i primy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...