Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Podłączenie zmieniarki CV707.


Gość cylo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może sprawdzić w swojej primerze P11 2000 rok jak podpięta jest oryginalna zmieniarka clariona CV707 (model PN-2144U). Kupiłem w serwisie kabel do niej i niewiadomo za bardzo jak ją podłączyć. Kabel ma z jednej strony kostkę + przewód masowy (czarny) to chyba idzie od strony zmieniarki a zdrugiego końca od radia są aż trzy kostki (jedna tylko da się wpiąć do radyjka). Po co są te dwie pozostałe (mają zielone kable + czerony i żółty) i wygląda jak jakaś przelotka do podpięcia się gdzieś i chyba z niej jest zasilanie.

 

Radyjko jak i zmieniarka i kabel są na 100% kompletem bo tak mi powiedzieli w serwisie.

Będę wdzięczny za info bo nie chcę spalić czegoś przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie masa to jest strona zmieniacza nie zapomnij podlaczyc masy bo nie zagra :!!: a drugi koniec to jedna kostka to jest wyjscie na zmieniarke w radiu a dwie pozostale kostki to tak jak pomyslales przelotka do koski z zasilaniem w radiu odpinasz zasilanie, do radia podpinasz jedna kostke z kabla od zmieniacza a ta orginalna kostke z zasilaniem podpinasz pod ostatnia kostke przy kablu od zmieniacza :sylwester:

i muzyczka ino ino i muzyczka gra :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale nie pasuje. Na zasilaniu radyjka jest brązowa wtyczka i trochę większa - nie da się wpiąć w przelotkę. Ponadto przewód główny do zmieniarki pasuje zarówno w radiu jak i zmieniarce. Patrzyłem nie ma też żadnego wolnego kabla aby się tam podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatecznie zleciłem zamontowanie zmieniarki do serwisu bo byłem u kilku speców i nikt za bardzo nie wiedział jak to podłączyć bez rozcinania oryginalnego kabla.

Wiecie co zrobił serwis. Uciął te dwa dodatkowe złącza (sami nie wiedzieli po co one były !!!!!!!) i rozciął przewody od zasilania z radia i tam się wlutował.

Nie wzieli za usługę nic bo pierwszy raz zetkneli się z takim problemem.

Wiem, że jest to zrobione "nieprofesjonalnie" no bo po co robić oryginalny kabel a potem go rozcinać, ale grunt że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, mam od miesiąca P12 kombi 2,2 126 KM

Czy ktoś wie może gdzie w P12 jest fabrycznie montowana zmieniarka? Ja jej nie mam ale chciałbym zamontować, czy nie wieszcz czy fabrycznie jest pociągniety jakiś kabel do niej? Gdzie go znaleźć? Mam wersje dość bogato wyposażona (chyba tekna labo acenta), mam głosniki z subwooferem pod siedzeniem pasażera i odtwarzacz CD CY100

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...