Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przeguby w Micrze


Gość Gość - nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość - nowy

Przyciągnąłem z Niemiec Micrę 1,3 16V z 1993r (wspomaganie, ABS). Ma trochę najechane: 210000km i do wymiany są przeguby. W hurtowni podróbki kosztują ok 210PLN za sztukę - postanowiłem poszukać na szrocie. Doradźcie na co zwracać uwagę? Czy ma znaczenie ABS lub jego brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS ma znaczenie.Na przegubach z Absem sa takie pierscienie dzieki ktorym dziala ABS.Wystarczy mikroskopijne pekniece tego pierscienia i juz ABS moze szwankowac.Jest to pierscien tak jakby zebatka wokol przegubu tylko ze zeby ma nizsze i proste.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Przyciągnąłem z Niemiec Micrę 1,3 16V z 1993r (wspomaganie, ABS). Ma trochę najechane: 210000km i do wymiany są przeguby. W hurtowni podróbki kosztują ok 210PLN za sztukę - postanowiłem poszukać na szrocie. Doradźcie na co zwracać uwagę? Czy ma znaczenie ABS lub jego brak?

 

zeczywiscie jak wspomniał ADEX cena super,ja bym takich rzeczy od których twoje zdrowie i zycie zalezy ,na szrocie nie kupowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...