Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"sportowy zawias" do K-10


Gość Ja_good

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie :) na wiosne badz na lato chcialbym zalozyc jakis sztywniejszy i nizszy tak o conajmniej -30 mm zawias.wyczytalem ze amortyzatory ALKO sa dosc twarde a ze ALKO sport to juz beton(i na to bym sie chyba zdecydował) :P . tylko nie wiem jak wyglada sprawa ze sprezynkami :/ jakiej firmy kupic tak by pasowaly bezproblemowo i czy ktos ma cos takiego zalozone u siebie i jakie odczucia :?:

nieukrywam ze moja micra jet stosunkowo twarda(z tego co wyczytalem to wszytskie 4 mam amorki SACHS) ale jednak na lato po zakupie alu 14" chcialbym ja zglebic i utwardzic troszke.

z gory dzieki za pomoc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane sprężynki progresywne obniżające o 30 mm ale firmy sie na nich nie doszukałem :) niestety amortyzatory są standardowe :/ i musiał bym je zmienić b nie do końca dają sobie rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężynki progresywne obniżające o 30 mm

a z jakiegos konkretnego auta musze dobierac by pasowaly do micry :?:

a i czy masz moze fote jak micrus wyglada po tym -30 :?: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnej fotki nie mam :) przyznam ze oszołamiająco teraz nie wygląda bo jest brudna i jeździ na stalowych felgach :) ale jeśli nadal będziemy mieli taką zimę to wyciągne aluski troszkę od świerze i pstrykne pare fotek :D

 

sprężyny miałem dedykowane do K10 gdzieś był nawet dość długi post na ten temat :) chłopacy pomogli mi znaleźć dostawce tych części :) ale przyznam ze nie było łatwo i troszkę musiałem na nie czekać :/

 

znalazłem tego pposta :Dhttp://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ht=spr%EA%BFyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo. Ja jeżdże u siebie na Platimexach -35/-35 i porównując do tego co było w serii to niebo a ziemia. Auto jest twarde, to fakt (czujesz prawie każdy dołek), ale za to świetnie trzyma się drogi szczególnie na zakrętach - zero przecylania się na boki samochodu trzyma sięjak żaba ;-)

 

Kontakt: hubert@platimex.pl

 

Koszt sprężyn ok 350 zł za cały komplet (przód + tył)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...