Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKIE PODZESPOŁY??


MARTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam p10 2.0d 94' ma 206tyś auto jest bardzo zaniedbane i nadszedł czas na wymiane wielu podzespołow,a poniewaz na rynku jest wile firm których moge kupic czesci prosil bym o rady i spotrzezenia w ich wyborze i opinie na temta czesci firm ktore wymieniłem obok danego podzespołu.

 

1.Amortyzatory- Monroe?, Kayaba?

 

2.Tarcze przód tył klocki i płyn(ferodo?)-zeby byly bardzo dobre Delphi?Ebc?Brembo?Ferodo?

 

3.Sprzęgło tarcza do wymiany ale zastanawiam sie nad wymianą kompletnego Luk?Valeo?

 

4.Olej obowiązkowo minerał ale jakiej firmy? i filtr

 

5.Filtr powietrza

 

6.Filtr paliwa(kontrolka caly czas sie swieci.Po zlaniu wody dalej nie gasnie)

 

7.Wydech ''pierdzi''-tłumik koncowy

 

Dodam ze auto jest z ABSem, hamulce i amortyzatory sa inne niz do tych bez ABSu

 

Będę bardzo wdzieczny za informacje na temat wszystkich podzespołów.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 2

 

delphi to robi dobre plastiki a nie hamulce. brembo ferodo- ok, może być jeszcze ATE( bdb z autopsji)

 

ad 4,5,6

 

bosch lub kneht chociaż filtron też swoje zadanie spełni. olej shell, mobil, castrol, nie lotos ....podobno szajs.ja mam zestaw kneht filtry, olej shell

 

a propos przebiegu.... jak na ten rocznik i diesla..... podejrzanie mały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo przebiegu-samochód odziedziczyłem po ojcu kupił nissanka jak miał rok(kiedys to było coś) więc jestem pewnien przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigać to pośmiga ale podwozie jest do roboty bo szrot maxymalny.Więc zanim zaczne czesci kupowac poczekam na trochę opini,żeby byle czego nie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...