Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

żarówki


Gość kriswiczkoks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kriswiczkoks

Witam to mój pierwszy post i pierwsza proźba o porade tj. mam żarówki UltraXenon 12V 60/55

http://www.ringautomotive.co.uk/product_list_search.asp

i jestem posiadaczem Primery z 2003 roku nie wiem czy moge zamątować te żarówki bez skutków ubocznych tzn. czy nie ulegną zniszczeniu lampy? (plastkiowe) nie mam zielonego pojęcia czy mogę je zamontować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

1. no właśnie jak na każdym innym forum, najpierw trzeba uzywac wyszukiwarki żeby nie robic bałaganu, ale jak widac i tak do Ciebie to nie dotarło

2. ja nie musze sobie nabijac postów

3. kliknąles "zarejestruj" a nie przeczytałes nawet regulaminu który jasno mówi żeby przed założeniem nowego tematu uzyc opcji "wyszukaj" - chyba że Ty jesteś tak wazny że każdy ma odpowiedzieć akurat Tobie, mimo że temat jest już rozpoczęty gdzie indziej

4. zgłaszam Cię do moderatora - dwa posty i już debilna wypowiedź, tym bardziej że tylko grzecznie Cię naprowadziłem

5. i ja mam PROŹBĘ - ZAMĄTUJ się gdzie indziej np na forum dla letardów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czyli jak na każdym innym forum użyj przeszukiwarki

jak napisales tak zrob :P

 

albo inaczej parafrazujac pewna reklame

 

"jak mowia(pisza) tak nie robia"

 

a wiesz co znajdziesz?

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=22520

 

I powiedz mi teraz zgodnie z tym co napisal Corn. Po co tworzyc kolejne pytanie skoro juz takie pytanie padlo na forum? Czy nie wystarczy skorzystac z jego bogatych zasobow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. no właśnie jak na każdym innym forum, najpierw trzeba uzywac wyszukiwarki żeby nie robic bałaganu, ale jak widac i tak do Ciebie to nie dotarło

2. ja nie musze sobie nabijac postów

3. kliknąles "zarejestruj" a nie przeczytałes nawet regulaminu który jasno mówi żeby przed założeniem nowego tematu uzyc opcji "wyszukaj" - chyba że Ty jesteś tak wazny że każdy ma odpowiedzieć akurat Tobie, mimo że temat jest już rozpoczęty gdzie indziej

4. zgłaszam Cię do moderatora - dwa posty i już debilna wypowiedź, tym bardziej że tylko grzecznie Cię naprowadziłem

5. i ja mam PROŹBĘ - ZAMĄTUJ się gdzie indziej np na forum dla letardów

 

Forum to miejsce dobrowolnych spotkań, dla odprężenia od spraw codziennych stresów.

Wyluzuj troszkę, więcej tolerancji dla ludzi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla odprężenia od spraw codziennych stresów.

Wyluzuj troszkę, więcej tolerancji dla ludzi.

i szacunku dla czasu innych, czyli korzystajcie z wyszukiwarki przed zadaniem pytania ;)

 

Cześć aktywny Lemurze z nadmiarem czasu „adwokacie diabła”, jeżeli się nie ma czasu to opuszczasz posty napisane przez takich nowych użytkowników a kolega pewnie sam wie co ma myśleć.

Nie każdy z nowych jest już od razu „Wspaniały”, myślę, że to nic strasznego pytać – uprzejmi użytkownicy odpowiedzą a Ci z napiętym czasem może okażą więcej zrozumienia dla ludzkich niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...