Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MAXIMA 1997 30 AUTOMAT


foorest1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko mianowicie mam okazjie kupić takowy samochodzik o którym już troche poczytałem. Ale musze do niego dokupić światła i troszke zrobić zawieszenie z przodu. Czy są wielkie problemy z częściami do tej wersji i czy wogóle jest szansa na urzywane? Mieszkam w okolicach wawki. No i jeszcze czy ceny są ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała.

troszke zrobić zawieszenie z przodu

zapraszam do Zielonki pod Wawą, facet naprawde na zawieszeniu sie zna i zrobi prawie wszystko, jak będziesz zainteresowany to poszukam tel do niego

Czy są wielkie problemy z częściami do tej wersji i czy wogóle jest szansa na urzywane?

troszke tych aut na rynku jest więc myśle że z częściami problemu dużego nie będzie, większosc niczym sie nie różni od wersji europejskiej.

Zrób rozeznanie na Allegro, napewno znajdziesz dużo ;)

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do teleskopka napewno gdzieś mam

hehe, wiemy o co chodzi ;)

Jeżeli chodzi o lampy to napewno wcześniej czy później na Allegro znajdziesz, szukaj na MotoAllegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile chcesz czekac ..... ja kupilem na ebayu i juz 2 miech czekam ...A one "plyna, plyna" .....a mialy w tydzien przyleciec :D Wiec tak jak wszyscy polecam Allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części jest mnustwo tylko czasem trzeba poszukać i być cierpliwym ;) sporoczęści nie warto kupować używanych (zwłaszcza zawieszenia) bo nowe cenowo nie odbiegają od cen innych aut a są też części ,które są tańsze w orginałach od zamienników (filtry oleju ,powietrza, paski i cośtam jeszcze :P )

spoko na pewno nie będziesz zawiedziony --no i nie nastawiaj się na zakupy części od ręki ---zabezpiecz sobie przynajmniej jeden dzionek na dostawę ;) (w warszawce możesz nawet tego nie odczuć o czym :D piszę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podtrzymanie na duchu. Raczej się zdecyduje :)

Jeszcze tylko małe pytanko. Czy lampy moge kupić do wersji europejskiej? Czy będą pasowały?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podtrzymanie na duchu. Raczej się zdecyduje :)

Jeszcze tylko małe pytanko. Czy lampy moge kupić do wersji europejskiej? Czy będą pasowały?

Pozdrawiam.

 

przednie lampy beda pasowaly. te narozne natomiast tuz obok przednich lamp podejda ale bedzie szpara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy beda pasowaly. te narozne natomiast tuz obok przednich lamp podejda ale bedzie szpara

 

 

 

 

 

podczepię się pod temat - Chętnie wymieniłbym przednie lampy a na rynku najczęściej można znaleźć te od wersji europejskiej QX. Czy jak założę te lampy to narożne z wersji US (nie chcę wymieniać :) )będą pasować, czy będzie szpara?

A co sądzicie o takich lampach tylnych -firma HBM:

http://www.allegro.pl/item159430762_nissan...clear_red_.html

 

lub takie:

http://www.allegro.pl/item159430004_nissan...ear_black_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja juz tu widze przekret.

tylne lampy z maxi 95 nie podejda do maxi 97-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy z maxi 95 nie podejda do maxi 97-99

 

 

ja jak pewnie pamiętasz :D mam 1995. O co muszę spytać sprzedawcę, by mieć pewność, że będą pasować?

 

WielkiWac napisał/a:

przednie lampy beda pasowaly. te narozne natomiast tuz obok przednich lamp podejda ale bedzie szpara

 

 

 

Pawel napisał:

Chętnie wymieniłbym przednie lampy a na rynku najczęściej można znaleźć te od wersji europejskiej QX. Czy jak założę te lampy to narożne z wersji US (nie chcę wymieniać )będą pasować, czy będzie szpara?

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz zmieniac lampy ? Poczaskales ?

 

Nie są całe, ale w 1995r przednie lampy zostały przerobione na Europę w ten sposób, że wewnątrz włożono lampę H4 a klosz zewnętrzny pozostał z wersji US - efekt jest średni stąd pomysł na wymianę. Nie chciałbym tylko, żeby po wymianie na europejskie została szpara między lampą a narożnym światłem -bo tego nie chcę wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztego co mi wiadomo to lampy od europejskiej niepasują do usa. Są krótsze i szersze. Więc raczej niewarto kupować. Osoba od której mam kupić maxime kupiła lampy od europejskiej wersji i lerzą w koncie. Miały pasować i nic z tego. Maxima 1997r usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zastanawia mnie jeszcze kilka spraw. Mianowicie śruby i gwinty. Czy w wersji USA śruby są inne czyli będe musiał kupić zestaw kluczy przy jakiejkolwiek naprawie , modernizacji? Ktoś mi mówił że nawet gwinty jakiekolwiek mogą być inne. No i jeszcze czy to wiarygodne że taki motorek może palić 12l gazu (spokojna jazda) przy trasie mieszanej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to z kluczami nie powinno byc problemow ......a jesli chodzi o spalanie to mysle ze przy spokojnej na gazie sie zmiescisz w 12( to co Ci lyknie wiecej jak bedziesz jechal np. w korku, to napewno na prostym odcinku zaraz odrobisz ) ....ale juz to widze jak bedziesz spokojnie jezdzil :D

Kiedy kupujesz od niego ta Maxime ?? Bo moze bede zainteresowany tymi lampami od Euro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko się uda to około tygodnia dwóch. Myśle że lampy napewno będzie chciał sprzedac. Napewno sie odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze czy to wiarygodne że taki motorek może palić 12l gazu (spokojna jazda) przy trasie mieszanej?

tak to najprawdziwsza prawda - jeśli naprawdę spokojna to nawet 10 :) a jeśli nie to i 22 :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze czy to wiarygodne że taki motorek może palić 12l gazu (spokojna jazda) przy trasie mieszanej?

Może palić tyle ale nie sądze że takie wyniki będziesz miał, to nie tramwaj żeby tym tak jeździć, powiem Ci że moja Maxima po Wawie tylko, w nocy jeździłem i spaliła 9.5 litra benzyny, jeździłem baardzo spokojnie ale już tak jeździł nie będe bo szkoda samochodu, na trasie również miałem wynik 9.5 l ale przy prędkości 110 - 130. Taki wynik spalania napewno cieszy w przeciwieństwie do jazdy, bo to auto sie tylko męczy :diabel2:

Panowie, nie oszukujmy sie, kupując 3.0 V6 nie oczekujmy rewelacji w spalaniu przy jeździe jaką oferuje to auto :diabel2: chociaż w swojej klasie to i tak pali najmniej :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...