Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

akumulator


rosan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh.

dokladnie nie pamietam jaki ja mam. w kazdym razie nie bierz od poldka czy duzego fiata.

aby rozrusznik obroczil 6 garow potrzeba troche mocy.

jutro ci podam jaki ja mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Maxi jest 74 Ah i 680 A ale czy tak zaleca producent to niewiem wiem tyle że tamtej zimy przy - 30 problemu nie miałem, fakt że jak sie jeździ na krótkich odcinkach to może być nie doładowany po jakimś tam czasie ale po doładowaniu z prostownika jest spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) wszystko pieknie, tylko ta cena mi sie troche nie podoba ;)

Mysle jednak ze kupie Centra lub Bosh 62 lub 65Ah.

Macie jeszcze jakies inne propozycj...... ja zawsze jezdzilem na Centra i bylem zadowolony !

Czekam na wasze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam złego słowa na Centre nie powiem, zawsze sie sprawdzały, fakt ze teraz mam badziew ale to zupełnie inna historia, faktem jest też że nie narzekam na ten badziew ale jak mówie, Centra jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) wszystko pieknie, tylko ta cena mi sie troche nie podoba ;)

Mysle jednak ze kupie Centra lub Bosh 62 lub 65Ah.

Macie jeszcze jakies inne propozycj...... ja zawsze jezdzilem na Centra i bylem zadowolony !

Czekam na wasze propozycje :)

 

dalem tylko ten aku dla parametrow.

taka sztuke mozna spokojnei wytargac za polowe taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kupuje nowy akumulator, mam pytanie jak długi maxymalnie w centymetrach może mieć w podstawie nowy aku ,i czy kabel + i - da sie podciągnąć kilka cm ?, gdyby bieguny były odwrotnie. Mam jeszcze orginalny aku w takiej obudowie plastikowej a pod sklepem nie chce przymierzać. Może ktoś już to przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Tak więc ten akumulator o którym pisałem wcześniej padł na amen na 20 dni przed koncem gwarancji, oddałem go tam gdzie go kupiłem i co sie okazało ? Odebrałem dziś ( na 3 dni prze końcem gwarancji ) nówke sztuke :064: i dostałem od dziś 24 miesiące nowej gwarancji :diabel: akurat na zime :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja w piatek swoja maxi po 2 tyg stania odpalilem i .... odpalila za 1 razem ale po 3-4 obrotach.... aku wyglada na bardzo stary :( oby zime wytrzymal, bo ten mod nie jest w moim budrzecie :)

 

[ Dodano: Nie 26 Paź, 2008 19:44 ]

No i zime wytrzymał, pad wczoraj, kupiłem BOSCHa 60Ah bo tak podaje producent (360zł w sklepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...