Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabezpieczenia w notach!


Gość maxxx24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup
dodatkowego gdyż jest fabryczny immobilieser.
typowy immo dla zlodzieja to pewnie 5 min roboty podpsiac kompa i przeprogramowac lol :F inna sprawa za immo wlasnej roboty albo nietypowym;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notek uspokuj się bo się jeszcze zmęczysz! ja nie jestem tak wylewny jak ty, a tak na marginesie wszędzie jest cię pełno "krowa która dużo ryczy -mało mleka daje"to że każdy ubezpieczyciel wymaga czego innego to każdy głupi wie :) pytanie nasówa się czy opłaca się montować dodatkowe zabezpieczenie np.alarm czy też wykupić np. w hestji -za cenę alarmu (które nieżle szfankują!!! można doubezpieczyc samochodzik na okres 3 lat .doubezpieczenie polega na tym,ze w razie kradzierzyzwracaja ci 100%wartości początkowej.(nawet jeśli kradzierz nastąpi w ostatnim dniu 3-go roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego AC potrzebowałem dwóch. Zdecydowałem się na alarm. Niestety mój "wspaniały" salon miał kłopoty ze ściągnięciem alarmu do NOWEGO modelu. Zeby nie opóźniać odbioru auta, na własny koszt zamontowali blokadę skrzyni. Potem oczywiście zamontowali alarm. Wracając do pytania: mam trzy zabezpieczenia.... Tylko co z tego. Przedni emblemat już mi buchnęli :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni emblemat już mi buchnęli :<

Najpierw cześć i pzdr all

Bidulek jesteś!

Musi to kiepsko wyglądać teraz

A propos zabezpieczeń to moi rodzice też najpierw mieli blokadę wstecznego, niedawno im alarm założyli, ale nie mieli jeszcze modułu do domykania okien (mają dopiero założyć jak w aso będą mieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam immo tyle Ci daje, że Ci radia nie zapier.. ani navigacji - bo nie ruszy bez Twego immo lub Twego pinu do immo.

A odpalenie auta - to żaden problem dla złodzieja. Alarm daje tyle, że wyje przez chwilę. ECM Nissana - prktycznie nie ma co obcinać, zatem wystarczy złączyc spinaczem 2 kabelki w złączu diagnostycznym i auto jedzie...

najlepsze są nietypowe zabezpieczenia, bo łatwo założyć, trudno znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dwa kabelki. doprawdy wyborne!!! sory ale za dużo się naoglądałeś mac gywera! :) już w polonezie karo trzeba złączyć 4 kabelki i póżniej je zamasować żeby odpalić.a co dopiero z jazdą >??? chłopie !!! świeta się skończyły a ty się z choinki urwałeś!! a o blokadzie kierownicy to zapomnieliśmy??!! :kosci:

 

[ Dodano: Wto 30 Sty, 2007 23:35 ]

a jeśli chodzi o zapier....nie radia jak ktoś to delikatnie ujął ,że niby nie zrobią tego bo nie bedą znali twego pinu!!! w takim razie zapraszam na wolumen do warszawy. :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o blokadzie kierownicy to zapomnieliśmy??!!

a to cos daje? Myslalem ze nic poza pozornym "bezpieczenstwem" wlasciciela samochodu, ze taki zlodziej bedzie nim jezdzil bez mozliwosci manewrowania :D

 

przeciez wystarczy mocniej szarpnac i juz po blokadce, bo tego blokada nie mozna nazwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocniej szarpnąć?? chyba nigdy nie miałeś "przyjemności " mordować się z taką blokadką.katowałosię w życiu trochę furek a jak już nic się nie dało z takiego autka wykrzesać to oddawałosię na złom.jednak zanim to robiliśmy(ja z kumplami)to czyniliśmy sobie małą naukę odpalania na krutko ,obchodzenia obwodów i ŁAMANIA BLOKADY. skoro tak łatwo złamać blokadę kolego to jak wytłumaczysz fakt iż w vw gilfie 2 dwóch moich kumpli zamiast złamać blokadę wyrwało całą kierownicę?? a w polonezie adaś siłował się tak bardzo ,że złamał sobie rękę.ustosunkujesz sie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

w niekmtórych modelach wystarczy uzyc czegoś dłuższego, dobrze zaprzeć o kierownice i blokada puszcza. ale to fakt że nieraz kierownica może się pogiąc. Można też dobrac sie do blokady kierownicy tradycyjnym łamakiem przez stacyjke, pod warunkiem że stacyjka jest pod typowy kluczyk a nie jakieś dziwadło. Ale to chyba nie jest forum instruktażowe dla złodziei samochodowych ani wątek o metodach?

 

Co do Twojego pytania, uważam że warto jest założyc ukryty wyłącznik pompy paliwa - tanio, szybko i skutecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale przy moim ubezpieczeniu zupełnie się to nie opłaca.mam doubzpieczone auto na wypadek kradzierzy.jeśli kradzież nastąpi do 3 lat od upływu kupna i tak zostanie mi zwrócone 100% wartości początkowej auta! kosztowało mnie to tyle co dobry alarm.a samochód trzymam w garażu więc emblematu czy radia mi nikt nie ukradnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maxxx24:

po pierwsze - jak sądzisz co odcina alarm? jaki obwód w naszych nismo? - alarm Kolego, nie immo - prosze czytaj uważnie... pisałem o obchodzeniu alarmu. Immo to inna sprawa - tak samo jak blokada kierownicy...

- Alarm to przecież przekaźnik alarmu odcinający jeden jedyny obwód. Mozna go uzupełnić zwierając zwykle 2 kable i podając napięcie poza przekaźnik - trzeba wiedzieć tylko co przekaźnik odcina....

Ciekawi mnie która firma ubezpieczeniowa wypłaci 100 % wartości początkowej auta która?

Tzn. jeśli ukradną mi 3 letnią Almere wartą 30 tys. PLN to firma wypłaci mi 60 tys? tak? Poczytaj lepiej ogólne warunki Twego ubezpieczenia...

To ja poprosze o takie ubezpieczenie... i po 2 latach i 11 miesiącach z przyjemnością utopie Almerę w Wiśle.

Zarobie na tym procederze 30 tys PLN. Jeszcze ze złodziejami sie podzielę a i tak mi zostanie. Którą firme na to stać?

 

[ Dodano: Sro 31 Sty, 2007 22:55 ]

Więc może napiszmy ogólnie - jak to się robi...

Co robi złodziej - bo patent z kabelkiem i spięciem obwodu jest przecież archaiczny.

Alarm rozbraja sie tym czym się uzbraja - czyli pilotem

potem pozostaje kluczyk i immo po co łamać kierę, skoro można przekręcić stacyjkę - uwierz mi 2 x wymieniałem stacyjkę w Primerze - a jest taka sama jak w Almerze i Notach. Nikt nie łamie blokady - złodziej jak musi - ukreca stacyjkę i blokada puszcza sama - trwa to ok 5 sekund. Tyle że złodziej nie odjechał, alarm nie zawył ani drgnął (perfekcyjnie rozbrojony), wszystykie kontrolki się paliły. Zamki były niezależne od alarmu więc wyłamane. Jedyny problem jakiego sk***iel nie pokonał - to ... ... :P i tu trza wymyslić cokolwiek i wtedy chłopcy montują lawetę, albo kombinują, a czas nasila nerwicę

Nerwy złodzieja przyprawiają o frustrację -.... .... Popełnia błąd w końcu i łatwiej go dopaść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocniej szarpnąć?? chyba nigdy nie miałeś "przyjemności " mordować się z taką blokadką.katowałosię w życiu trochę furek a jak już nic się nie dało z takiego autka wykrzesać to oddawałosię na złom.jednak zanim to robiliśmy(ja z kumplami)to czyniliśmy sobie małą naukę odpalania na krutko ,obchodzenia obwodów i ŁAMANIA BLOKADY. skoro tak łatwo złamać blokadę kolego to jak wytłumaczysz fakt iż w vw gilfie 2 dwóch moich kumpli zamiast złamać blokadę wyrwało całą kierownicę?? a w polonezie adaś siłował się tak bardzo ,że złamał sobie rękę.ustosunkujesz sie do tego?

widac brak doswiadczenia - złodzieje blokadę obchodzą w 5 sekund - a ukręcają stacyjkę - nie blokadę - blokada po przekręceniu stacyjki jak wiemy chowa się sama. Kto o tym nie wie ten urywa kierownicę, lub łamie rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponuje zapoznać się z warunkami ubezpieczeniowymi hestii.a co do łamania tej blokady to owszem pewnie da się ułamać stacyjkę pod warunkiem że razem ze scyzorykiem w kieszeni nosisz łom!ja takie właśnie ubezpieczenie mam w hestii .możecie wierzyć bądz nie.wasza sprawa :D montujcie nadal blokady i alarmy.nie ma takiego zabezpieczenia którego to nie możnaby było obejść bądz zniszczyć. ha ha ha!

Ciekawi mnie która firma ubezpieczeniowa wypłaci 100 % wartości początkowej auta która?

Tzn. jeśli ukradną mi 3 letnią Almere wartą 30 tys. PLN to firma wypłaci mi 60 tys? tak? Poczytaj lepiej ogólne warunki Twego ubezpieczenia...

To ja poprosze o takie ubezpieczenie... i po 2 latach i 11 miesiącach z przyjemnością utopie Almerę w Wiśle.

Zarobie na tym procederze 30 tys PLN. Jeszcze ze złodziejami sie podzielę a i tak mi zostanie. Którą firme na to stać?

kolego! za 1500 zł rocznie ,dodatkowo mam właśnie takie ubezpieczenie ! :diabel2:

 

[ Dodano: Czw 01 Lut, 2007 11:29 ]

acha doczytałem się!!! to jest nie tylko od kradzierzy do 3 latach ale i od szkody jak by nastąpiła do 3 roku od kupna. w takiej sytuacji nie ma odliczanej (jak w standartowym ubezpieczeniu) amortyzacji samochodu.jest po prostu wypłacane 100% wartości poszątkowej.no może 99% bo zawsze coś od tej sumy odejdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxxx24...firma ubezpieczeniowa to nie akcja harytatywna, zacytuj proszę część OWU która dotyczy takiej opcji. Piszesz że za 1500zł na rok, czy to jest cała kwota składki czy dodatkowa. Jeżeli dodatkowa to podaj pełną kwotę składki.

ps: zabezpieczenie-samoróbka jest najlepsze bo NIESTANDARDOWE !

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa kwota składki to cały pakiet ac oc nw i assistance za 3607zł -minus 3 procent za zimowe opony i do tego 1490 zł za brak amortyzacji auta w razie wypadku i kradzierzy.wystarczy?? zresztą co ja jestem? informacja ubezpieczeniowa?? zadzwońcie sobie do hestii i sami wam powiedzą o swoich promocjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzysz to twoja sprawa :D ja zapłaciłem kasę ,mam umowę -wszystko czrno na białym więc nie wiem o co chodzi ci notek?? :ble: może chodzi o to że siedzisz gdzieś na jakimś zadupiu gdzie prąd wiaderkami się donosi i nie masz pojęcia o pożadnym ubezpieczeniu samochodu. kiedyś pisałeś mi jak to będziesz robił centrum multimedialne w samochodzie takie coś to kosztuje :diabel2: !!! to nie wiem dlaczego uważasz że 5000 tys za roczne ubezpieczenie to dużo?? mam poprostu ten komfort że mnie nie obchodzi jak coś sie stanie.

APELUJE DO WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW!!!

nie piszcie że to niemożliwe jak nie macie 100% pewności.w warszawie wszystko jest możliwe!!! abyś miał pieniądze :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 5000 zł za pakiet??? To chyba tylko w w-wce...

zamiast udawać że się wszystkie rozumy pozjadało to proponuję udać się na lekcję matematyki do jakiejś 3 klasy podstawowej skoro dla ciebie 4998,79- to jest suma "ponad 5000zł" :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że jak u ciebie na wiosce sołtys powiedział że to niemożliwe to prawda??człowieku w jakim ty świecie żyjesz ?? wiem że masz do stolicy daleko ale proponowałbym raz na kilka lat udać się tu i "odhamić" :diabel:

może dowiedziałbyś się czegoś nowego nie tylko o ubezpieczeniach!!

 

[ Dodano: Czw 01 Lut, 2007 18:15 ]

apropo bajek ! ktoś tu już na tym forum to zauważył że pan notek (kicur ,debeśc.. itd,itd) dużo tych ników !!! :one: na wielu forach dysponujesz wieloma różnymi samochodami.czy ty aby nie bierzesz swoich informacji od sasiadów a póżniej nie leczysz kompleksów przed kompem??!!!chyba tak!!! :zly:

 

[ Dodano: Czw 01 Lut, 2007 18:26 ]

wychodzisz ze złego założenia -że jak ty nie masz ,to nikt nie może mieć!

a co na to lekarze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj maxxx24 adres Twojej ubezpieczonej fury...

skrobnę Ci ją a Ty od ubezpieczyciela dostaniesz więcej kasy niż jest warta :P

mam nadzieję, ze jako dobry kolega odpalisz co nieco, bo i tak kupisz sobie nowe auto (masz przecie za***iste ubezpieczenie - które promuje złodziejski proceder - bo jest opłacalne dla pokrzywdzonego) -

ubezpieczysz nowo zakupioną furę, jak poprzednie i po 3 latach znowu je zwiniemy....

W ten sposób co 3 lata zarobisz tyle ile auto traci na wartości przez ten okres czasu.

Jak kupisz wóz za 200PLN - to w/w procederem zarobisz dobre 30 tys/rok nie robiąc nic tylko pozwolić sobie raz na 3 lata zapierd..ć wóz np. spod domu.

Nie mniej jednak, jesli ubezpieczyciel Cię wyruha, nie miej do nikogo pretensji - bo auta nie oddamy.... ;)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mam siły wchodzić z wami w konwersacje.jak chcecie dowiedzieć się coś na temat takiego ubezpieczenia proponuje zadzwonić do mojego ubezpieczyciela.tel 501-159-173, albo 0-22 8591578.niedowiarkom już nie odpowiadam!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxxx24

napewno masz - bo zawsze sa dodawane - jednak zeskanowac OWU polisy ktora masz zawarta? To jednak jest dla nas bardziej wiarygodne niz slowa agenta ubezpieczeniowego czy wlasciciela takiej polisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru skanować jakiś świstków.nie muszę !!! nie wierzycie wasza strata .zresztą nie mam zamiaru ujawniać moich danych osobowych.moge wam przytoczyć ogólne warunki doubezpieczenia auta. można je wykupić w chwili kupna auta albo do 3 miesięcy od daty zakupu.póżniej nie da już rady :D obejmuje ono doubezpieczenie pojazdu od szkody bądz kradzieży.jeżeli 1 badz 2 nastąpi nawet tak jak ktoś drwił " 2 roku 11 miesiąca i 30 dni od daty zakupu to zostanie mi zwrócone 100% wartości początkowej auta.nie wierzycie to wasza broszka.proponuje zadzwonić pod podany wyżej telefon i posłuchać eksperta od tych spraw!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą nie mam zamiaru ujawniać moich danych osobowych.moge wam przytoczyć ogólne warunki doubezpieczenia auta.

 

A kto Cie prosi o udostepnianie danych... przeciez na OGOLNYCH WARUNKACH UBEZPIECZENIA NIE MA ZADNYCH DANYCH OSOBOWYCH i one nie stanowia tajemnicy handlowej.

 

Poza tym nie bardzo rozumiem Twoje postepowanie, zamiast zeskanowac, zrobic fote itp... i udowodnic "malkontentom" ze nie maja racji to w sposob arbitralny trwasz przy swoim bez rzucenia twardym dowodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...