Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskaźnik paliwa


Gość rudzielex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rudzielex

Witam wszystkich!

Zostałem posiadaczem 100NX, więc postanowiłem wstąpić również do braci klubowej :)

Przeszukiwałem już różne pytania i odpowiedzi dotyczące tego problemu, ale jakoś się nie natknąłem na temat tego, gdzie w 100NX ukryty jest pływak? Domyślam się, że to właśnie tak coś się stało, ponieważ wskażnik cały czas jest na pozycji rezerwy - czy paliwo jest czy go nie ma - a kontrolka rezerwy się wogóle nie świeci przy braku paliwa.

Proszę o pomoc co to może być.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudzielex

Też brałem pod uwagę możliwość zatankowania do pełna,ale ja myśle, że cos sie chyba z prądem dzieje, bo nie świeci "żydek" wogóle, czyli coś chyba na pływaku nie zwiera...tak myśle ;)

Jak byście mogli podpowiedzieć skąd do pływaka się moge dostać, to będzie połowa sukcesu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

U mnie "księgowy" ("żydek") zapala się dopiero jak wskazówka opadnie na sam koniec czerwonego pola a i tak w baku zawsze zostaje jakieś 5-8 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudzielex

No czaje, ale ja czesm jeżdże do końca, że nie mam ani grama benzyny i wtedy na gaz go przeżucam i się żydek nie świeci. Cos padło po prostu no.. Wiesz jak sie dobrać do pływaka? Już szukałem i szukałem i znaleźć nie mogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rudzielex

kostke znalazłem i pływak też, ale do niego dostać się bedzie ciezko, bo gazownik tak zamontował butle, ze 2 sruby sa nią przykryte-)ale coś trzeba bedzie wymyslic...kostke rozpiąłem i zmasowałem kable i kontrolka "żydek" i wskaźnik na ostro działaja. Poczyściłem wszystko i złożyłem i dalej nie działa...wiec podejrzewam, że jednak cos w tym pływaku niestety....-( ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...