Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylna klapa do P11 KOMBI


Gość yahoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wie moze ktos czy jest roznica miedzy tylna klapa do Nissana Primery KOMBI z roku 1998 a tym po liftingu (glownie to z wygladu rozni sie tylko przednimi swiatlami i klapa) ???? Z zewnatrz tylna klapa wyglada tak samo, ale czy nie roznia sie jakimis szczegolami ktore uniemozliwialy by montaz (a dokladniej podmiankie) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupuje p11 i mysli nad wlasnorecznym liftem na 144 i dokladnie sie przygladalem fotom obu wersji i nie zauwazylem roznic. najlepiej popatrzec na zywca nie mowiac o zamku :P pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOX juz wiem ze nie ma roznicy w tylnej klapie miedzy P11 do 99 i P11 po face liftingu :):) Przynajmniej tak jest w katalogach NISSANA, ze obie klapy maja ten sam numer katalogowy, co wskazuje na to ze sa identyczne :):) No ale wszystko okaże sie podczas wymiany hehehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupuje p11 i mysli nad własnoręcznym liftem na 144

 

A jaki to koszt :?: raczej spory maska, dwa błotniki, zderzak i dwie lampy coś jeszcze przegapiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gadalismy to chyba dokladnie to co wymieniasz. wiesz koszt moze nie maly ale zawsze mniejszy niz furak 2 lata nowszy :P co nie :?: na dnaich sie wyda czy bedzie bral prime czy nie. ja go nakrecam i mysle ze jest to najlepsze auto w tej cenie i wszystkimi jej zaletami i nielicznymi wadami.

 

pozdro dla wszystkich p11-ownerow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wymienic tylna klape w KOMBI bo mi sie rdza pokazala w okolicach laczenia szyby no i koszt zrobienia tego jest prawie taki sam co kupno "nowej" klapy. Dodatkowo lakiernik nie daje gwaracji ze rdza po roku sie znow nie pojawi, gdyz jest to w miejscu gdzie sa laczone blachy :( Oczywiscie chodzi mi o kupno klapy w tym samym kolorze co mam auto i bez zadnych dodatkowych wkladów finansowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...