Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czym sie rożni silnik 1.7d od 2.0d


Gość Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz niektórzy wiedzą - padła mi glowica w 1,7d. Mam zamiar zakupić drugi silnik... i teraz moje pytanie- czy da się wsadzić do n13 z silnikem 1,7d silnik z 2.0d z n14 ?? Jakie mogę napotkać komplikacje, jakie są różnice - w skrzyni, półosiach, poduszkach itp ??

Czekam na konkretne propozycje - doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekladka z 2,0 D na 2,0 TD to sporo paprania sie

sporo babrania a to dlatego ze TD ma juz przepływomierz powietrza i elektroniki więcej sterującej chociażby przy pedale gazu cały ten potencjometr :/ , a w zwykłym dieslu jest tylko linka i nic więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekladka z 2,0 D na 2,0 TD to sporo paprania sie

sporo babrania a to dlatego ze TD ma juz przepływomierz powietrza i elektroniki więcej sterującej chociażby przy pedale gazu cały ten potencjometr :/ , a w zwykłym dieslu jest tylko linka i nic więcej :D

 

mi nie chodzi o 2.0z T - jedynie zamiana cd17 na cd20 ......

 

[ Dodano: Pią 02 Lut, 2007 07:55 ]

ja mam nawet zdjętą główke - to w sobote cykne foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie silniki różnily sie pojemnością ... właśnei braciak mi powiedział, ze jemu sie wydaje, że to to samo ... załóżmy, że gdyby mocowania silnika były takie same i skrzynia by podpasiła to po problemie - bo pompa wtryskowa jest na silniku .... a alternator w CD20 jest tak samo wacum pompą ??

 

[ Dodano: Pią 02 Lut, 2007 13:17 ]

bo osprzęt by został mój..... :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...