Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek w nissanie na jakie?


Gość przemekboss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemekboss

mam nissana almere 2001 rok. przepaliła mi się żarówka nie wiem na jakie wymienić stara to H7 55w Trifa Germany 25L jakoś tak... zastanawiam się nad jakimis z allegro np:

 

http://moto.allegro.pl/item159707968_zarow..._najtaniej.html

 

znacie tą firme farenheit ma ktoś z was takie lub jakieś niby xenonowe np:

 

http://moto.allegro.pl/item159932580_zarow...oje_gratis.html

 

nie wiem czy warto je kupić pomórzcie chce żeby ładnie świeciły i nie przepaliły się po paru miesiącach ... CO POLECACIE I CO POWIECIE NA ICH TEMAT?

 

 

no i w gre wchodzą również Philips Blue Version ... co o nich powiecie

 

http://moto.allegro.pl/item163103833_phili...ion_4000_k.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówka 27

Ja osobiście nie znam tej firmy ,ale z tego co widziałem te żarówki to chyba tylko stały koło niemieckich żarówek, ja bym nie eksperymentował na twoim miejscu. Jeśli dobre żarówki to kup sobie OSRAM silverstar +50% więcej światła lub PHILIPS vision plus ibędziesz zadowolony, natomiast co do trwałości to ogólnie żarówki H7 przepalają się dosyć szybko,,, a tym bardzięj żarówki wzmocnione, zależy co chcesz uzyskać..Ja osobiście je polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się zachciało mocniejszych lampek, więc zakupiłem Philips Rally (coś ok. 110W) i szybko je oddałem. Na żarówce było napisane, iż nie można ich stosować w Europie, a na opakowaniu, że nie są dopuszczone do użytku na drogach publicznych. Możesz więc mieć problemy z policją. Znajomy kupił jakieś cudo a`la ksenon na Allegro - stracił dowód, a później wymieniał nadpalone lampy.

BTW. W tym ogłoszeniu nie chwalą się homologacją; zamiast tego wypisują bzdury typu "zwiększa koncentrację kierowcy podczas jazdy". Kaman...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

Te niebieskie szajse nie przechodza przegladu

Kup najlepiej philipsa albo osram

Czesto sie zdaza ze w niebieskich zarniki nie sa w osi a poza tym ta niby lepsza jasnosc swiecenia to jest tak jak z magnetyzerem, pomaga tylko dlatego ze myslisz ze pomaga.

Gosc pisze ze sa dopuszczone na polskich drogach dobre sobie jak nawet europejskiej homologacji nie maja

Zarowki maja opis H czyli znaczy ze gaz jest z halogenkami a pajac pisze ze xenon i krypton

czergo to ludzie nie wymysla ciekawe kto mu dal homologacje E (co to za kraj to 14)

I gdzie te znaki homologacyjne na opakowaniu i zarowce

Zero szajsu w reflektorach

Niemozliwe zeby Szwajcaria dala homologacje na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nissana almere 2001 rok. przepaliła mi się żarówka nie wiem na jakie wymienić stara to H7 55w Trifa Germany 25L jakoś tak... zastanawiam się nad jakimis z allegro np:

 

Zgadzam sie z Mrowka. Ja tez uzywalem Phillips'a Vision Plus, sa dobre i dlugo sluza

Pozdrawiam klubowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat był poruszany nieraz, ale z tego co pamiętam to wnioski były takie że pseudeksenonowe żarówki z allegro (czyli chińszczyzna) to ostatnie gówno, a zabawa z żarówkami 100W może uszkodzić reflektor (pomijając to, że jazda na nich jest niezgodna z przepisami). Lepiej zainwestować w żarówki porządnej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83

Daruj sobie gowno typu Korea xenon i o mocy 100W.Wiem co pisze,mialem jedne i drugie,teraz musze szukac lamp :zly: Kup zwykle np.Tungsram i bedziesz mial spokoj.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...