Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Fotel kierowcy


Gość szczetke

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczetke

Witam wszystkich

dzis złamałem górną część siedzenia I mam pytanie czy szukać innego czy próbować pospawać tylko niewiem czy tapicerke pójdzie zdemontować bez uszkodzenia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( ja mam to samo dzisiaj wracajac z kilku dni urlopu tez z przygodami :) zona stwierdzila ze gorna czesc fotela jest dziwnie wygieta do tylu po sprawdzeniu okazalo sie ze dosyc lekko mozna to zginac do przodu i tylu tez sie zasmucilem tymbardziej ze ostatnio moja P10 kosztowala mnie troche kasy i stresu. wiec tez jestem zainteresowany rozwiazaniem problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Spokojnie można pospawać. Sam u siebie spawałem i to w dodatku spawarką elektryczną ( ale to dla doświadczonych spawaczy ) , najlepiej migomatem. Z rozebraniem fotela też nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozebraniem fotela też nie ma problemu.
Jesli możesz to powiedz czy sam sobie z tym poradziłeś czy potrzebowałeś osoby z umiejętnościami krawieckimi.

P.S. Pozdrawiam.Od niedawna w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Ja robiłem to sam. Podstawa to wyjęcie fotela z samochodu. Na dole oparcia z tyłu poszycie jest zpięte. Trzeba to rozpiąć i zdejmujesz poszycie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

a czy komuś sie zdarzyło takie coś jak by z jednej strony oparcie zeskoczyło z zaczepów?? mi z lewej strony nagle się pochyliło lekko uniosłem to poarcie i zawuważyłem że na metalowym trzymadle brakuje śruby :> mam nadzieję że nie jest połamany gdzieś dalej ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...