Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie o sterownik


Gość umas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o podpowiedź.Chciałbym zlokalizować w mojej Primerze gdzie znajduje się układ sterujący oświetleniem wnętrza. Ostatnio nie chce się wogóle świecić(sprawdziłem żarówki.bezpiecznik i wyłączniki na drzwiach,jak włącze mechanicznie to świeci ale wyłączyć musze wyłącznikiem) jak otwieram drzwi. Jest to trochę wkurzające. Chciałbym to naprawić ale nie wiem gdzie szukać tego sterownika. Może ktoś miał podobne objawy i jakoś sobie z tym poradził.

 

 

 

 

 

Niech moc będzie z wami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego. Ta czarna skrzynka steruje ośw. wnętrza, szybami, zamkami i jeszcze czymś tam. Jest w okolicy bezpieczników, tych pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umas a u mnie jest odwrotnie, po otwarciu drzwi nie chce sie zapalać swiatełko... przez co czasem zdaża mi sie zostawić auto na światłach bo nie sygnalizuje mi sygnałem tego, jak mi sie wydaje mam padnięty włącznik w progu od drzwi kierowcy ale pewności nie mam,bo raz dziala a raz nie,zalezy chyba jaki ma nastrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jurgenik

Niekoniecznie to musi być sterownik. Jak auto było bite gdzieś z boku koło drzwi to może mieć tak nawalone szpachli, że stycznik przy drzwiach po prostu nie ma masy. Mimo że sam stycznik jest sprawny, to nie działa. Wykręć każdy i zobacz okolice otworów czy coś tam dłubane nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że u mnie po zamontowaniu alarmu tak zaczeło sie dziać, facet wpinał sie w te pstryczki w progach i mozliwe ze coś pomotał i teraz szfankuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...