Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Nie działają liczniki P12!!!


Gość jarek111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek111

Witam wszystkich,

dzisiaj samochod został pięknie umyty ale po umyciu przestały działać liczniki tzn. po włączeniu zapłonu żaden z wskazników nie rusza sie z miejsca. Ponadto nie działa brzęczyk od niezapiętych pasów ale działa kontrolka. Na ekranie również nie można sprawdzić chwilowego oraz średniego spalania wiec nawet nie wiadomo ile pozostało paliwa.

Jakieś pomysły???

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myles go w srodku???

ja tak samo mialem ale w sumie bez powodu

poruszaj przekaznikami i bezpiecznikami w skrzynce w aucie pod kierownica popukaj je porządnie u mnie pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek111
a myles go w srodku???

ja tak samo mialem ale w sumie bez powodu

poruszaj przekaznikami i bezpiecznikami w skrzynce w aucie pod kierownica popukaj je porządnie u mnie pomoglo

 

W środku nie był myty na mokro jesli o to chodzi. Może w moim przypadku to poprostu zbieg okoliczności ze podczas mycia sie to stało. A nie pamietasz przypadkiem który przekaźnik mam popukać ? ;) Jest tam ich chyba z sześć same niebieskie ale jeden jakis taki kolor biegunkowaty. Robiłes to przy włączonym silniku/zapłonie czy przy wyłączonym?

 

Dzieki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zgaszonym ,popukalem wszytko po kolei ;) a moze zobacz jeszcze w tej skrzynce pod maska.moze tam cos zamoklo.a tan biezpiecznik co p_flori pisal sprawdzales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek111

No więc zaczne od tego ze już działa :) Chyba nie jestem dobry w pukaniu bo to nie pomogło niestety :) Pomogło na szczęście coś innego. Wystarczyło zdjąć kleme z akumulatora na pół godziny i wszystko wróciło do normy.

Dzieki za porady i pozdrawiam serdecznie.

 

jarek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...