Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

rozbili mi nx'a....


Gość wojtasupra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtasupra

Witam wszystkich. Wczoraj wracam sobie do zaparkowanego samochodu i patrze a on stoji inaczej niz go zostawilem... :| Stał przy krawęzniku i jakas kobieta w cieniasie sie wbila mi w blotnik prawy... Cale uderzenie zostalo przyjęte na kolo,az samochod wskoczyl na calkiem wysoki kraweznik przy ktorym stal... Mam teraz do was pytanie czy wogule oplaca sie takie auto naprawiac i ile to mniej wiecej moze kosztowac zebym wiedzial co mowic jak ten z ubezpieczenia przyjdzie. W aucie z tego co widze to dwa kola z przodu są skierowane w inne strony, stoją pod kątem do podloza i jedno jest cofnięte troszke,wiec pewnie jakies wahacze,drązki i nie wiem co tam jeszcze. Oczywiscie blotnik, nadkole,zbiornik sprys., i zderzak rozwalone. Najbardziej mnie martwi ze szczeliny przy klapie bagaznika są teraz rózne po obu stronach i boje sie ze cala buda jest krzywa :| Jest mozliwe ze poprostu od uderzenia przesunela sie klapa a auto jest proste?? Ile moze kosztowac (tak mniej wiecej) naprawa tego zawiszenia? i czy to sie oplaca? bo pewnie jak buda krzywa to juz tylko na czesci bedzie sie nadawal... :| Co mowic tym z ubezpieczalni?? Bo naprawde jestem zielony w tym temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

nic nie musisz mowic w ubezpieczeniu sami Ci ocenia. Pewnie bedzie to szkoda calkowita.Dostaniesz wartosc rynkowa auta minus jego wartosc po wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale roznie to bywa... mi jak gosc wgniotl drzwi i urwal lusterko (tylko drzwi i lusterko do roboty !!! koszt naprawy po cenach czesci na allegro ~100zl) orzekli szkode calkowita... i wycenili auto na 1600zl po wypadku... a przed... 4000zl... wiec za drzwi i lusterko dostalem 2400zl... wiec mowie... roznie bywa... czasami sie udaje jeszcze wyjsc niezle na tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem za Sunnego 1.6 slx z 93', podobnie zalatwionego, 2300pln w warcie. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...