Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
Marek_Rz

Micra 1.0 Rally

Recommended Posts

Bombel

No i widze ze nawet miejsce na naklejke klubnowa sie znalazło :D Mam nadzieje ze folie z niej sciagneles :D

Marek_Rz

No oczywiście że ściagnołem, oklejanie samochodu jak widać mam opanowane, mniejszymi i większymi naklejkami

Guest johny_fellow

Marek_Rz gratulacje, nieźle zrobiony Micrusik :D

dylson

A na rolki bedziesz jechal?

Marek_Rz

Zrobie jeszcze zimny dolot i wyreguluje zapłon i pojade na hamownie

Schumi03

A jaki płyn hamulcowy masz wlany? Szykuje mi sie wymiana, a że też sie troche w kręciołkach bawie, zależy mi żeby wlać coś lepszego :P

Marek_Rz

Moja rajdówkę 1.3 mam od 2 miesięcy więc nie doszedłem w przeróbkach jeszcze do układu hamulcowego. Jeżeli chodzi o typowe KJS-y to sprawdzają się standardowe rozwiązania tzn. klocki tarcze i płyn. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe podzespoły bo po prostu się nie sprawdzają. Na krótkich trasach KJS nie jesteś w stanie rozgrzać klocków i tarcz z przeznaczeniem do sportu do optymalnej temperatury pracy. Radzę zwrócić uwagę na zawieszenie i jego usztywnienie ale bez przesady, ponieważ trasy z reguły są bardzo dziurawe, osłonę silnika tzw. płyta, odpowiednie oponki z odpowiednim ciśnieniem, no i dobry ręczny ponieważ z reguły jest dużo nawrotów. Ostatnio znajomy polecał mi super płyn hamulcowy który jest stosowany przez naszych polskich rajdowców, tylko nie pamiętam nazwy. Po świętach się z nim skontaktuję i napisze Ci o który chodzi.

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 21:06 ]

Bspon12_%2010.jpg

Bspon13_%2013.jpg

[ Dodano: Sob 02 Cze, 2007 14:01 ]

Koledzy potrzebuje pilnie zacisk prawy tył do micry 1.3 marek.rzepien@softnet.com.pl

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 15:51 ]

Odnawiam temat mojej Micry 1.3

A mianowicie:

Na 3 biegu przy niższych obrotach mam dziure w gazie, na 1,2 i 4 jest ok. W momencie przyśpieszania gdy dojde do poczatki 3 biegu lapie dziure, przy końcu trójki i dalej na 4 i 5 jest ok.

Możecie mi doradzić gdzie zacząc szukać usteki.

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 15:52 ]

Odnawiam temat mojej Micry 1.3

A mianowicie:

Na 3 biegu przy niższych obrotach mam dziure w gazie, na 1,2 i 4 jest ok. W momencie przyśpieszania gdy dojde do poczatki 3 biegu lapie dziure, przy końcu trójki i dalej na 4 i 5 jest ok.

Możecie mi doradzić gdzie zacząc szukać usteki.