Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra 1.0 Rally


Marek_Rz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rajdówkę 1.3 mam od 2 miesięcy więc nie doszedłem w przeróbkach jeszcze do układu hamulcowego. Jeżeli chodzi o typowe KJS-y to sprawdzają się standardowe rozwiązania tzn. klocki tarcze i płyn. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na droższe podzespoły bo po prostu się nie sprawdzają. Na krótkich trasach KJS nie jesteś w stanie rozgrzać klocków i tarcz z przeznaczeniem do sportu do optymalnej temperatury pracy. Radzę zwrócić uwagę na zawieszenie i jego usztywnienie ale bez przesady, ponieważ trasy z reguły są bardzo dziurawe, osłonę silnika tzw. płyta, odpowiednie oponki z odpowiednim ciśnieniem, no i dobry ręczny ponieważ z reguły jest dużo nawrotów. Ostatnio znajomy polecał mi super płyn hamulcowy który jest stosowany przez naszych polskich rajdowców, tylko nie pamiętam nazwy. Po świętach się z nim skontaktuję i napisze Ci o który chodzi.

 

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 21:06 ]

Bspon12_%2010.jpg

Bspon13_%2013.jpg

 

[ Dodano: Sob 02 Cze, 2007 14:01 ]

Koledzy potrzebuje pilnie zacisk prawy tył do micry 1.3 marek.rzepien@softnet.com.pl

 

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 15:51 ]

Odnawiam temat mojej Micry 1.3

 

A mianowicie:

 

Na 3 biegu przy niższych obrotach mam dziure w gazie, na 1,2 i 4 jest ok. W momencie przyśpieszania gdy dojde do poczatki 3 biegu lapie dziure, przy końcu trójki i dalej na 4 i 5 jest ok.

 

Możecie mi doradzić gdzie zacząc szukać usteki.

 

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 15:52 ]

Odnawiam temat mojej Micry 1.3

 

A mianowicie:

 

Na 3 biegu przy niższych obrotach mam dziure w gazie, na 1,2 i 4 jest ok. W momencie przyśpieszania gdy dojde do poczatki 3 biegu lapie dziure, przy końcu trójki i dalej na 4 i 5 jest ok.

 

Możecie mi doradzić gdzie zacząc szukać usteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...