Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Butla LPG w koło w Y10?


Gość przem127

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przem127

Witam wszystkich.

Pierwszy raz (czynnie pierwszy:) ) na forum i już męcze pytaniem :).

Czy istnieje szansa zamiany zbornika w bagażniku na toroidalny w Y10tce? W tym wynalazku producent wymyślił, że rdzewiejące koło zapasowe to cos o czym marzy każdy użytkownik, ale nie przewidział ile miejsca zajmie butla LPG w bagażniku :).

Widziałem już na allegro Y10tki z rzekomym gazem i bez butli w bagażniku, ale jeden z gazowników stwierdził, że taka przerówbka jest niewykonalna (z rzekomych przyczyn formalnych).

Piszę, bo może ktos z Was ma takie cudo, albo ma pojęcie czy to w istocie wykonalne, na jakich zasadach i najważeniejsze - jakie wiążą się z tym koszty?

 

Przem127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikey_one

Nie jestem pewien dokłądnie umiejscowienia koła w Y10 ale jeśli masz pod podłogą (od spodu auta) to o butli w miejscu koła możesz tylko pomarzyć...

 

Możesz natomiast założyć butlę 32l w bagażniku wzdłu ż osi samochodu (miałem tak w N13 hb) i powiem, że jest to dość ciekawe rozwiązanie, nadal można złożyć oparcie i butla wtedy tak mocno nie przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien dokłądnie umiejscowienia koła w Y10 ale jeśli masz pod podłogą (od spodu auta) to o butli w miejscu koła możesz tylko pomarzyć...

Z tym akurat nie ma problemu :) Są zbiorniki wewnętrzne jak i zewnętrzne. Patrz np Renault 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...