Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primera nie ciagnie


Gość pisiek

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem jade na 1 zmienilem bieg na 2 auto przestalo ciagnac mysle pewnie przegub albo cos wiec do domu hol podnioslem z jednej strony przekrecam kolem (na biegu) opór wiec to samo z 2 opór opuscilem auto jezdzi zgupiałem 1 2 3 koła w miejscu bo slisko i nic wszystko dziala jak nalezy czy ktos moze pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że trzeba szukać sprzęgło-skrzynia :?: . jeszcze jakieś inne objawy, silnik zgasł? przegub nie, bo dwa od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz chodzi tak ze przeg. odpadaja same sie nie naprawily sprzeglo normalne

zostala skrzynia

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 19:53 ]

albo mechanizm roznicowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś chroboty, zgrzyty? nic? tak czy siak, mimo że jeździ to w każdej chwili może coś je... walnąć. teraz się noirmalnie zachowuje, jak przed usterką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak tylko co padnie i kiedy o to jest pytanie troche tak jakby nieraz szarpło skrzynie bo teraz to nawet nie wiadomo co rozbierac czy który walek

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 23:05 ]

czy łozysko na półoskach i półos sie wysuneła a jak podniosłem to wskoczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to sprzęgło kończy swój żywot

U mnie było podobnie a dodatkowo wyleciała sprężynka z tarczy blokując wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta zmiana biegu z 1 na 2 to byla spokojna jazda czy jakas "rajdowa" zmiana biegow w duzym zakresie obrotow silnika?

sprzeglo bierze Ci w ktorym mniejwiecej miejscu? , sprawdz linke jak masz luzna? , czy mozesz ja podciagnac?

jaki jest przebieg auta? czy byl juz kiedys robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można by było się przyczepić to skrzyni w tej sprawie, to postawiłbym na mechanizm różnicowy, a konkretnie na sworzeń satelitów - pękł i się chwilowo wysunął z obudowy, takie przypadki się zdarzały, rzadko z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...