Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] programowanie pilota cz.2


Gość Koneser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naucz się czytać ze zrozumieniemsmile.gif

Juz tyle razy było wałkowane o tych pilotach

 

Aby działał pilot nie potrzebujesz klucza. Jak masz zrypany to kupujesz sam pilot a klucz zostawiasz swój ponieważ jest w nim kość od immobilisera. Pilota zaprogramujesz sam w garażu. Tylko pamiętaj że musisz bardzo szybko wciskać przyciski.

 

Mikro switch to przycisk znajdujący się na płytce pilota Jego wymiary to około 7x3 mm, aby go wymienić trzeba dysponować cienką lutownicą i umiejętnościami w lutowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tydzień temu mój pilot przestał gadać z centralką. Wymieniłem baterię, próbuję programować: wszystko mruga jak powinno, ale po zakończeniu procesu programowania nysa nadal nie chce odbierać sygnałów z pilota.

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja tak czytam posty i czytam i nasuwa mi się jedno pytanie.. a jeżeli miał bym pilota od jakiejś innej centralki to będe go mógł zaprogramować żeby otwierał moją primerke?? i nie chodzi mi o pilota od innej primery tylko o pilota po prostu pierwszego lepszego np z allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam w swoim aucie dwa kluczyki, w tym jeden już jest mocno zużyty. Poza nierobiącą bakterią, to nie robi jeszcze przycisk otwierania. Bateria, to nie problem, bo sobie wymienię. Ten mikrostyk pod przyciskiem jest wciśnięty przez jakiegoś fizola, to kupię nowy i też wylutuję. Ale mój problem jest następujący. Kondycja mechaniczna samego kluczyka jest nadszarpnięta, a mianowicie ktoś z dużymi pazurami nagminnie niszczył gumkę od przycisków zamykając i otwierając centralny. Powłoka ta jest już przecięta, niewygodna w obsłudze i dostaje się tam wilgoć. Można coś z tym zrobić, jakoś to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim aucie dwa kluczyki, w tym jeden już jest mocno zużyty. Poza nierobiącą bakterią, to nie robi jeszcze przycisk otwierania. Bateria, to nie problem, bo sobie wymienię. Ten mikrostyk pod przyciskiem jest wciśnięty przez jakiegoś fizola, to kupię nowy i też wylutuję. Ale mój problem jest następujący. Kondycja mechaniczna samego kluczyka jest nadszarpnięta, a mianowicie ktoś z dużymi pazurami nagminnie niszczył gumkę od przycisków zamykając i otwierając centralny. Powłoka ta jest już przecięta, niewygodna w obsłudze i dostaje się tam wilgoć. Można coś z tym zrobić, jakoś to naprawić?

 

do kolegi JAY_R ja ten problem załatwiłem u siebie kupując na allegro obudowe tu masz link http://moto.allegro.pl/kluczyk-nissan-klucz-pilot-obudowa-bateria-i1386406948.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

do kolegi JAY_R ja ten problem załatwiłem u siebie kupując na allegro obudowe tu masz link http://moto.allegro.pl/kluczyk-nissan-klucz-pilot-obudowa-bateria-i1386406948.html

Dzięki Ci wielkie za pomoc. Zaraz na drugi dzień już zamówiłem cały zestawik od tego pana

http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3460483

Wszystko szybciutko wysłał, razem z instrukcją jak zaprogramować. Rozmontowałem pilota, przelutowałem przyciski, poskładałem, poszedłem do auta i za pierwszym razem zaprogramowałem kluczyk. Żadnych problemów. Dzięki wielkie raz jeszcze za pomoc. W jednej przesyłce były wszystkie 3 rzeczy mi potrzebne, co zaoszczędziło mi czasu i biegania po różnych punktach. Pozdrawiam B)

Edytowane przez JAY_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...