Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Immobilizer problem:(


skull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kolega podklepał mi bajere ;) o centralnym zamku na pilota można podobno kupić zestaw do własnego montażu na Allegro zastanawiam się właśnie czy gra warta świeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem na allegro, zestaw siłowniów z centralką i sterownik z pilotami. Chciałem podlączyć sterownik do przkaźnika do sterowania immobilizerem i wtępnie nie wypaliło. Problemem jest sterownik, który ma kilka kanałów (oprócz CZ), ale podaje tylko impulsowe masy. Zdecydowanie lepszy byłby alarm, który masę ma napewno stałą na ktorymś przewodzie, a to ułatwiłoby sterowanie przekaźnikiem.

CZ na pilota działa, ale nadal mnie męczy sprawa tego Immoblilizera, jak będę miał czas, będę kombinował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracowalem moduły ,,emulujęce" centralki Lucas 8AS.Fabryczne immo mozna wypiac i podlaczyc ten modul(komunikuje sie z komputerem wtrysku tak jak centralka Lucas 8AS).Dodatkowo jest wejscie sterujce (potencjalem ,,masy) przystosowane do wspolpracy z alarmem lub jakims ukrytym wylacznikiem.Chcialem zaprojektowac alarm dedykowany pod te 8AS ale uznalem ze lepiej bedzie zastosowac osobny modul-jest to urzadzenie mniej zlozone niz caly system alarmowy ( a co za tym idzie mniejsza szansa awari uniemozliwiajcej uruchomienie silnika).

Opis modulu tutaj:

http://www.emel-alarmy.pl/immo_8AS.pdf

Pzdr.

Mariusz

GG:211530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Adam Pleskacz

Nie mogę uruchomić Nissana Sunny, problem z immobilserem, mam tylko jednego pilota ,chcę usunąć immobil.,prubowałem sam usunąć to dziadostwo i chyba coś zepsułem bo dioda LED już nie mruga, a ja nadal nie mogę uruchomić, proszę pomóżcie, od Warszawy mieszkam ponad 350 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam! Czy wasze immo było z centralnym zamkiem? Ja mam pilota który steruje immo i CZ. Czasem nie otwiera też zamka. Jeśli odpięliście immo to czy zamek wam się otwiera bez problemu. Ja mogę mieć coś z pilotem lub jakąś centralką. Po wciśnięciu guzika czaem nie zamyka drzwi a tylko aktywuje immo a czasem to nie aktywuje immo a zamyka drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...