Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakiej firmy filtry do P11 będą najlepsze ?


Gość Gringo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

zapewne kolega Stranger zaraz mi zwróci uwage żebym uzył opcji "SZUKAJ" ,ale uwierz mi że nie znalazłem tak na szybko tego co bym chciał sie dowiedzieć.

 

Mam pytanie do uzytkowników którzy juz to przerabiali, zbliża sie wiosna i przydałoby sie powymieniac to i owo w Nysce, chodzi mi o filtry jak w temacie,czyli jakiej firmy nalepiej opłaca sie kupic i czy są gdzies jakies sklepy on-line w których to moge zamówić?

Potrzebowałbym porządny filtr przeciwpyłkowy i paliwa.Jak to wogole wygląda cenowo?

 

Z góry dziekuje za informacje na ten temat

 

Gringo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupowałbym filtrów niewiadomego pochodzenia, najlepsze są wiadomo oryginalne. potem firmy uznane; bosch , knecht, potem filtron , i reszta z jc. Ja ostatnio zamówiłem knechta wszystkie; przeciwpyłkowy, powietrza, oleju , paliwa - do TD 160zeta w http://www.sklepmoto.pl/ były najtańsze, przesyłka szybka i właściwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmink a ile oryginalny filtr może kosztować i gdzie go można dostać oprócz ASO? Chetnie zainwestowałbym w porządne filtry.

Zachu coś twój link nie działa, jakbyś mogł wysłać taki co dziala to będe wdzięczny bo musze kupić filtr i wymienić ten dupiasty olej

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej np. valvoline.. taki żona leje.... 5w50 120 zł.. za 4 l (lub inny)

filtr:

- oleju knecht 17.36

- powietrza knecht 28.34

- paliwa knecht 40.31

- kabiny knecht 43.32

 

p.s. sorry za OT ale nie mogłem sie powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sauron to w takim wypadku będe z tobą w kontakcie....jakbyś mogł mi podesłać jakies namiary na ciebie,najlepiej nick z allegro,a numer gg wezme sobie z forum....

To w takim razie do usłyszenia...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link już działa :one: , na końcu przez roztargnieie załapał się przecinak, możesz sobie porównać ceny

 

 

 

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy, zamówiłem dzisiaj filtry knechta: oleju, kabinowy i powietrza- 91 zł

 

[ Dodano: Sob 03 Mar, 2007 20:38 ]

dostałem przesyłkę: filtry i olej valvoline 10 w40 4l- 200 zł. Za tydzień wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...