Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 - USZKODZONY KSENON


Gość goral23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż w pewnym momencie padł mi prawy KSENON. Z uwagi na to, że żaden fachowiec samochodowy ze mnie, a jeżeli chodzi o ksenony to już w ogóle, postanowilem zajrzeć do SERVICE, żeby przynajmniej dowiedzieć sie jak poważny mam problem. Nie przewidziałem, że

za zdiagnozowanie będę musiał zapłacić, a konkretnie za samo podłączenie do kompa i zrobienie testu WDS, "tylko" 186,66PLN. Ale trudno, jak sie nie wie, widać zapłacić trzeba. Jednak te 186PLN w porównaniu z tym co mi Panowie zaproponowali w kwestii naprawy, okazało się małym pikusiem. Serwis wykrył, że mam pękniętą żarówkę i uszkodzony moduł. Koszt takiej naprawy wraz z częściami ma wynieść ponad 2300PLN. Troche mnie to zmroziło i poprosiłem, ze musze ochłonąć zanim się zdecyduje.

I tutaj mam pytanie, czy faktycznie muszę wyskoczyć z takiej kasy ? Czy może jest jakaś tańsza możliwość :( Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowka jakies 150 zlociszy bo stwierdzili ze peknieta

a modul raczej nie pada popatrz czy co siue nie nadpalilo i przeczysc to i bedzie smigac tak jak u mnie, a jak modul to jakies 100-200 zlociszy naprawa, tylko jedna upierdliwa zzecz, trzeba wymontowac cala lampe i dac do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowka jakies 150 zlociszy bo stwierdzili ze peknieta

 

na allegro znajdziesz za 70 - 80 PLN za sztukę

 

pozdrawian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...