Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Dane o przyspieszeniu w P12


Gość DavePL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nigdzie w necie nie moge znalezc jakie przyspieszenie powinna miec p12 2.2D 126KM

 

Bylbym wdzieczny za jakies info

Dzieki

 

Witam,

znalazłem tylko cos takiego:

http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........wkoncu jestes posiadaczem P12 z silnikiem Di to wiesz lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EH te 10,9 jest mocno jakieś przesadzone. Ja kręce na standrowym silniku bez żadnych przeróbek 9,9 ( mierzone G-Techem ) więc te 10,9 to chyba z pełnym bakiem i kompletem pasażerów :P a tak na poważnie to różnice są duże gdy auto ma zły stan techniczny. U mnie 61tyś km i wszystko na czas wymieniane w servisie więc jakoś się trzyma autko. Kiedyś miałem ochote wsadzić chipa ale po rozmowie ze znajomym z zaprzyjaźnionego warsztatu tuningowego w UK doszedłem do wnisoku że jest to bez sensu gdyż poprawia sprawność silnika na pierwszych trzech biegach i tylko w górnym zakresie obrotów i polega między innymi na przesunieciu odcięcia w wyższy zakres obrotów a to grozi w dieselku przekręceniem panewek ponieważ ten silnik sam w sobie jest już dostosowany do jakiejś prędkości obrotowej. Poza tym polscy chiptunerzy też święci nie są.....mają swoje sposoby żeby klient zobaczył że ma zamiast 130KM - 170KM a tak naprawdę będzie ich aby 140 ( nie każdy ale są takie przypadki i spotkałem się z nimi ) dlatego czasem warto się zastanowić nad wykonaniem chiptuningu bo jeżeli nie jesteśmy nocnymi street racerami to chyba tylko strata kasy. A wierzenie reklamom, że taki strasznie wielki jest efekt chiptuningu że pełna sprawność silnika się poprawi nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...