Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy - przegub czy półoś


Gość Koko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano wyjechalem z garazu i na swiatlach 100m dalej chcialem szybciej ruszyc i stanalem w miejscu. biegi wchodza normalnie ale w momencie gdy chce ruszyc slysze grrrr i stoje w miejscu , i tutaj pytanie co sie stalo?jak sprawdzic czy to moze polos przegub jak myslicie? A co za tym idzie gdzie na ursynowei w warszawie moge to zrobic? polecacie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegi wchodza normalnie ale w momencie gdy chce ruszyc slysze grrrr i stoje w miejscu , i tutaj pytanie co sie stalo?

pękła półoś, no chyba że wcześniej stukało przy skręcaniu w którymś kierunku to może być porzegub, ale na 99% półoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze tylko teraz namierzyc gdzie to moge zrobic na ursynowie w warszaiw, bo teraz jestem w pracy a samochod stoi zepchniety na chodniku. Dzięki za pomoc. A nie wie ktoś gdzie moge z tym uderzyć w warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszzce poprostu mozesz przy skreconych kolach zobqczyc czy polos jest ukreciona albo wloz reke i sprawdz... ja tez tak mialem ze swoja p10 pekla polos lewa przy takim malym gumowym tlumiku drgan skretnych... polos zamowilem w www.motomax.pl szybko i w zasadzie pewnie ja niee narzekam wejdz na stronke zadzwon do nich i powiedza co i jak... pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy uklęknąc przed nissankiem i bedzie wiadomo czy to półośka!widać wystajacy kikut!ja już jestem po wymianie,he,he,ale pocieszam to nic poważnego i kosztownego!samemu można wynienić!pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub, półoś.... albo sprzęgło - mi w ten sposób skończyła sie tarcza sprzęgłowa. Zerwała się na wieloklinie. Pierwsze 2 rzeczy możesz sam sprawdzić zaglądając pod samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...