Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

poszeżenie nissana 100nx


Gość jankowski1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jankowski1987

witam z jakiego innego auta można zaaplikować poszeżenie błoltników. Ponieważ chcem poszeżyć w swojej 100 błotniki tak żeby wyglądały jak w audi TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertss

Proponuję mlotek i do dziela. Chcem to zrobiem :690: :688: a tak poważnie po co ci szersze nadkola w tak ladnym samochodzie? Do takich nadkoli nie zapominaj musisz dolożyc co najmniej po 50 mm dystanse na strone i felgi min 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jankowski1987

no właśnie takie mam plany jak będe ospoilerowywał swoją 100 to odrazu i bym poszeżył i wstawił większe aluny bo i tak musze zmienić swoje koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo chcesz poszeżyć auto i z czego chcesz robić. Jeśli chcesz mieć metalowe poszeżenia to możesz zaadoptować reperaturki błotników z Vw Golfa II, natomiast jeśli chcesz mieć z plastiku ale wąskie to też był jakiś zestaw do VW Golfa II, a jak chcesz szerokie to musisz szukać podróbki Zendera do Opla Astry F (1). Na Astrze prezentuje się super, bo miałem okazje raz taki sprzedać i widziałem go później zamontowanego na aucie. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda on na Opelku to wystarczy jak poszukasz zestawów tuningowych Zendera w necie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...