Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Jaki zderzak pasuje?


Gość Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To super.A ma ktos moze jakis warszawski namiar na sklepik z takim zderzaczkiem.Najlepiej jak moznaby bylo go tak od reki kupic bo sa dwa rodzaje i chcialbym miec pewnosc ze to ten co mi sie podoba....znaczy sie ten od nowszej wersji N15 (chyba od 98-99 roku)

Na alegro wiem ze byl takie za 250 zl ale narazie nic nie widze a w nissanie to chca od pyty kasy.Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super.A ma ktos moze jakis warszawski namiar na sklepik z takim zderzaczkiem.Najlepiej jak moznaby bylo go tak od reki kupic bo sa dwa rodzaje i chcialbym miec pewnosc ze to ten co mi sie podoba....znaczy sie ten od nowszej wersji N15 (chyba od 98-99 roku)

Na alegro wiem ze byl takie za 250 zl ale narazie nic nie widze a w nissanie to chca od pyty kasy.Z gory dziekuje

 

Zderzak do N15 od 1995 do 1997 roku jest ten sam dla wersji GTi, SR - to na pewno...po liftingu w 1998 roku, zderzak zrobił się bardziej smukły i po prostu brzydki (przepraszam wszystkich co mają takowy)...nowego nie kupisz raczej w tej starszej wersji...byś musiał po szrotach pochodzić...zresztą po 1997 nie było już GTi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak do N15 od 1995 do 1997 roku jest ten sam dla wersji GTi, SR - to na pewno...po liftingu w 1998 roku, zderzak zrobił się bardziej smukły i po prostu brzydki (przepraszam wszystkich co mają takowy)...nowego nie kupisz raczej w tej starszej wersji...byś musiał po szrotach pochodzić...zresztą po 1997 nie było już GTi...

 

Nie mieszaj chłopakowi bo się pogubi. Generalnie do Almery N15 założysz każdy zderzak pochodzący od tego modelu, od '95 do '00 włącznie i to od każdego modelu. Owszem, różnią się kształtem, ale zaczepy mają identyczne.

 

Co do dostępności natomiast, to kupuj na Allegro, taniej nigdzie na bank nie znajdziesz. Wiem co mówię, bo baaardzo długo szukałem właśnie takiego zderzaka do swojej ś.p. SR'ki. Kupiłem w końcu za 150zł na Allegro ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ej mam do was pytanie...mam juz zderzaczek w mojej alemerce i jest to tenn sam zderzak co w wersji jaka ma Łukasz (gre) czyli 98 gti jest jednak jedno ale...nie sprzedaja ich z zaslepkami na hak holowniczy i nigdzie nie moge znalezc takiej zaslepki...moze wy macie jakis pomysl

 

P.S. napewno jest u nissana ale za 350zl. a 100 wiecej dalem za zderzak wiec to troche bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam do was pytanie...mam juz zderzaczek w mojej alemerce i jest to tenn sam zderzak co w wersji jaka ma Łukasz (gre) czyli 98 gti jest jednak jedno ale...nie sprzedaja ich z zaslepkami na hak holowniczy i nigdzie nie moge znalezc takiej zaslepki...moze wy macie jakis pomysl

To nie jest wersja 98 GTi tylko '96-'97 S/SR/GTi ;) Niczym się nie różniły poza tym że w GTi była dodatkowa plastykowa nie lakierowana podkładka. Co do zaślepek to miałem taki sam problem. Nie do zdobycia. Tylko i wyłącznie szrot, ale łatwo Ci nie będzie, bo to towar mocno deficytowy...

 

P.S. napewno jest u nissana ale za 350zl. a 100 wiecej dalem za zderzak wiec to troche bez sensu

Łoj, to drogo Cię skroili za ten zderzak... Ja za swój dałem 350 zł już z pięknym lakierowaniem i montażem...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukmack

Dołączam się do opinii, że raczej trudno o niższe ceny takowych części niż na allegro, a poza tym, to w sumie trudno dostać zderzak od " usportowionych wersji " N15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Scyzor, ale ty kupiłeś zderzak używany, w dodatku uszkodzony, więc na gotowo Ciebie wyszedł 350 zł, ale też nie miałeś zaślepki....

 

A Mapet kupił nowy zderzak za 450 zł więc uważam, że to nie jest dużo jak na nowy zderzak, mimo braku owej zaślepki.

 

P.S.

Mi udało się kupić zarówno zderzak ( też troszke uszkodzony, ale już naprawiony ) jak też oryginalne halogeny (po liftingu z gładkim szkłem) oraz zaślepkę :D wszystko w dobrej a nawet bardzo dobrej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scyzor, ale ty kupiłeś zderzak używany, w dodatku uszkodzony, więc na gotowo Ciebie wyszedł 350 zł, ale też nie miałeś zaślepki....

Co racja, to racja... Nie wiedziałem że Mapet kupił nowy... A swoją drogą czemu sprzedają nowe bez zaślepki?

 

Mi udało się kupić zarówno zderzak ( też troszke uszkodzony, ale już naprawiony ) jak też oryginalne halogeny (po liftingu z gładkim szkłem) oraz zaślepkę :D wszystko w dobrej a nawet bardzo dobrej cenie...

No to czekamy na efekty :)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupilem nowy...a w zasadzie to hestia mi kupila bo to koles mi poprzedni skosil wiec nic nie zaplacilem :)

Jesli chodzi o zaslepke to z tego co zauwazylem nie sprzedaja w komplecie ze zderzakiem....dziwne ale takie sa realia.

Jakby ktos szukal tego zderzaczka to jest w firmie BHMD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos szukal tego zderzaczka to jest w firmie BHMD

 

He, he, to widzę że trafiłeś w to samo miejsce co ja ;) Zdesperowany fiaskiem w poszukiwaniu używanych trafiłem właśnie na nich, pamiętam dokładnie identyczną cenę. Ale nie wiedziałem, że bez klapki sprzedają...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...