Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr kabinowy - co i jak?


GRZECHu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki co ile wymieniacie filtr kabinowy? Jaki wybrac? Moze byc taki z allegro czy lepiej cos lepszego poszukac? Prosto sie go wymienia? Na wiosne chcialbym zrobic czyszczenie/odgrzybianie klimatyzacji moze wtedy go wymienic?

 

Cos takiego moze byc?

http://allegro.pl/item169553447_japonski_f...san_maxima.html

 

Musze wymienic bo przez jakis czas wydech nie byl szczelny i smierdzialo w kabinie wiec pewnie filtr wyglada jak smoła (watpie aby poprzedni wlasciciele go wymieniali)

 

Z gory dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo duzej pomocy ze strony Szalonego, nie znalazlem u siebie filtra - bo go nie ma :(

Jak mogli takiej klasy auto robic bez filtrow, nie rozumiem nissana :( Myslalem ze zawsze jak jest klimatyzacja to filtr tez musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu !!!! Nic sie nie martw .... cos wymyslimy, znajdziemy miejsce na filtr i nie bedzie Ci sie kurzyc do srodka :) Niech sie tylko z praca troche obrobie to podzialamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu !!!! Nic sie nie martw .... cos wymyslimy, znajdziemy miejsce na filtr i nie bedzie Ci sie kurzyc do srodka :) Niech sie tylko z praca troche obrobie to podzialamy ;)

 

to poszukajcie, bo mnie tez troche ten kurz w srodku irytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to poszukajcie, bo mnie tez troche ten kurz w srodku irytuje

 

:zdziw: to u Ciebie Wacu nie ma filtrow ?

 

no ja mam tylko stozek i 2 filtry paliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ! Na Mieście gadają , że On ma zamiast krwi benzynę w żyłach , a w niej krążą jak szalone alufelgi ( widoczne pod mikroskopem ) :) Wacu - pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czesc! chłopaki gdzie ten filtr kabinowy sie znajduje????

nie mam pojecia... na desce rozdzielczej z nawiewu szyby mam nalot czarny cos jak wegielki... Prosze o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! chłopaki gdzie ten filtr kabinowy sie znajduje????

nie mam pojecia... na desce rozdzielczej z nawiewu szyby mam nalot czarny cos jak wegielki... Prosze o pomoc!!!

 

jest za schowkiem przed siedzeniem pasazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no potwierdzam ze wersja US nie ma...przynajmniej do roku 98 nie wiem jak wyzej.

 

a dla tych co szukaja (w maximie juz wiecie gdzie ale jesli sie trafi inne auto) to duzo producentow razem z filterkiem teraz daja ladna instrukcje z fotkami gdzie dokladnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć chłopaki! nie sądze zeby nie było filtra w A32 , on napewno sie znajduje ale w innym miejscu- tak myśle ze musi być!

Jak zadzwonilem do ASO z prosba o wymiane - sprawdzili VIN i powiedzieli ze ta wersja nie ma. Jak w sprawach napraw potrafia cos spie.. to katalogi maja dosc dokladne i raczej czesci nie myla :) Wiec stawiam ze nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A32 nie ma filtra. mnie tez szlag trafia na kurz w samochodzie, juz mam mniej syfu jak jezdze z otwartymi oknami jak z wlaczona klima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A32 ma filtr ...ale wersji Europejkiej i z tego sie orientuje to wlozyli go dopiero do wersji po lifcie ( czyli rok 97 nie wszystkie.................a od 98 juz na 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
A32 ma filtr ...ale wersji Europejkiej i z tego sie orientuje to wlozyli go dopiero do wersji po lifcie ( czyli rok 97 nie wszystkie.................a od 98 juz na 100%)

 

To prawda. Moja ma filtr. Wynika to dodatkowo z historii serwisowej (było kilka wymian). Tylko nie mogę go nigdzie znaleźć (poza ASO i sklepami internetowymi). Sprawdzałem w Polcar, Intercars, Feu Vert, Norauto i nic.

Generalnie katalogi dostępne sklepach pokazują mylną informację, że A32, QX, zarówno dwu jak i trzylitrowy nie ma filtra kabinowego.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...