Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY-PROSZE!!!!-C.ZAMEK


Gość seter74

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

Mam nissana 2.2 dci z 2004 roku ktorego otwieram z pilota.Wczoraj żona wróciła z pracy zamkneła i ok.Dziś rano natomiast nie mozemy otworzyc auta ani z z kluczuka zapasowego.Auto na nic nie reaguje!!!Jak mamy sie dostac do srodka auta zeby je wypchnąć bo za nim stoi drugie auto i blokujemy je.Dlaczego recznie nie mozna otworzyc???NIe widze na drzwiach zadnych zamkow.Moze są gdzies ukryte????Czy ktos mi pomoze???????

 

Dodano: Sob 24 Lut, 2007 08:19

Hej

Znalazlem i otworzylem mechanicznie auto i zona pojechala wreszcie do pracy.ale gdy wsiadlem do srodka to alarm zaczął wyc a nastepnie przestal.w srodku moge zamykac przyciskiem pomiedzy fotelami dzwi i je otwierac.ale z kluczykow ani rusz.co sie mogło stac????

baterie w kluczykach tak raptownie???chyba nie mozliwe

moze cos innego???ale co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może alarm się przywiesił.

Najpierw sprawdź baterie w pilocie, a później możesz spróbować zresetować centralkę alarmowa - u mnie się kiedyś zawiesiła (tak ni stąd ni zowąd) i dopiero reset pomógł.

Żeby zresetować niezbędna jest dokumentacja alarmu.

 

Jest jeszcze możliwość, że tylko pilot się wyprogramował. Aczkolwiek tu też dokumentacja to podstawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ściągnij sobie instrukcje do P12 - jest przyklejona na naszym forum w dziale Primera na samej górze - tam masz opisane jak postępować w przypadku awarii centralnego zamka oraz jak zmienić baterie w kluczyku.

Ale ja sądze że kluczyki ci się rozprogramowały - ponieważ zgubił piloty od 2 kluczyków - a mało prawdopodobne jest że baterie wysiadły w obu kluczykach w tym samym czasie - wprogramowanie kluczyków było opisane na tym forum - poszukaj tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi dokladnie napisac gdzie jetem nowy tu i nie wiem gdzie szukac jeszcze.dzieki

 

[ Dodano: Sob 24 Lut, 2007 12:22 ]

mama instrukcje ale tam nie pisze jak programowac pilota

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...