Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LAMPY USA


foorest1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kolejne pytanie. Czlampy usa tak źle świecą czy ja mam jakiś problem z elktryka?

Mianowicie kiedy mam krótkie to świecą jak postojowe jak włącze długie to mało kto mignie że go oslepiam. Tak ma byćczy powinienem pojechać do elektryka?

Na mój gust wygląda to tak jakby zbyt mało prądu dostawały.

Wypowiedzcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki są takie jak powinny być. Czyli kupiłem takie jakie były poprzednio. Nazwy niepamiętam. Ale o dziwo kupiłem je w intercars. No i się tlą.... Ze świeceniem mało to ma wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niewiem. Ale inne chyba niepasuja bo te mają bardzo charakterystyczne wejście. Jedna żarówka była juz w samochodzie drugą dokupiłem do nowej lampy. świecą prawie taksamo. Ale z tym elektrykiem to raczej pewne bo bez przerwy pali się kontrolka długich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na 100% musisz odwiedzic elektryka.

poczekajmy moze jeszcze troche na Szalonego niech on sie wypowie.

ale jak mowie. definitywnie cos jest nie tak i nie jest to wina zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie rzzucilem okiem na schemacik. w gruncie rzeczy nie ma sie co tam popsuc ale podejrzewam ze moze byc to glowny wlacznik.

to tyllko moje przypuszczenia i nie gwarantuje ze to to. trzeba dokladniej zdiagnozowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niewiem. Ale inne chyba niepasuja bo te mają bardzo charakterystyczne wejście. Jedna żarówka była juz w samochodzie drugą dokupiłem do nowej lampy. świecą prawie taksamo. Ale z tym elektrykiem to raczej pewne bo bez przerwy pali się kontrolka długich.

 

Niektore auta maja tach instalacje zrobiona ze maja rozne swiatla wspolna mase, jak Ci sie spali jakas inna zarowka (spali tak ze zrobi zwarcie) to przez nia moze takie cos sie dziac jak mowisz (mialem tak w renault)

 

Sprawdz sobie dokladnie czy wszystkie pozostale swiatla dzialaja jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to wychodzi ze masz jakies przebicie ! Jesli masz miernik to sprwdz najpierw jakie napiecie dochodzi Ci do wtyczek, a pozniej przy przekazniku.

Ale skoro piszesz, ze caly czas Ci sie swieci kontrolka dlugich, to chyba trzeba bedzie szukac przyczyny w kabinie

Wieczorkiem bede w domu to spojrze na schemacik i zobacze co moze spowodowac taki efekt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło. Byłem u elektryka i okazało się że wejścia do świateł były przerabiane. Jakiś artysta pomieszał kable i dlatego światła świeciły jak świeciły. Poprawił i jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...