Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nawigacja


Gość kamela26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamela26

no cóz Ryży koniu........ no pociągnełam tematu bo interesują mnie konie mechaniczne.. :D nawet bardziej ich ilość ............gdyby twój nick brzmiał koń mechaniczny ......to moze znależlibysmy wspólny temat ale Ryzy ?

 

ps/ jezeli macie w nawarach nawigacje to uprzejmie donosze że jest juz mapa POLSKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wysilili - chyba dobrze jednak że nie brałem tej nawigacji bo by mnie krew zalała... a tak mam w telefonie z dokładnością do dziurawej drogi w wiosce i to na dodatek za 2 zł.

 

Czy to już zawsze tak musi być że producent sprzedaje byle co za wygórowaną kwotę... czy to tak trudno dogadać się z jakąś porządną firmą od nawigacji i sprzedawać dobry towar!?

 

Z ciekawości: ile od was chcą za tą płytkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

od 1100zł

 

11 głównych miast wystarczy a bedą kolejne lada moment.. :) we wioskach radze sobie bez mapy ..:)

jeżdziałam z tą mapą w samochodzie na zachodzie europy działa bez zarzutu, jest ok.

 

nie wiem jak działa to w komórkach ale jezdziałam na AUTO MAPIE i TOMTOM-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
jest 11 głównych miast: Poznań , Warszawa...itd

 

Oczywiście zaczełaś od Pyrlandii :D:D:D

 

[ Dodano: Sob 24 Lut, 2007 15:00 ]

Kamela podobno Pyry są gorsze od Centusiów :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wlkp to niepodwazalne centrum universum :)

 

btw. betatestuje automape nowa - bardzo pozytywnie: o wiele szybsza, mniej pamieci zuzywa, mozna ustawic tryb pracy 3d jak w tomtomie, bardzo fajne i ulatwiajace zycie funkcje, latwiejsze wyszukiwanie no i mapy calej europy...

 

[ Dodano: Sob 24 Lut, 2007 15:28 ]

Kamela podobno Pyry są gorsze od Centusiów

ale przynajmniej mowia "zimno na dworze?" a nie "zimno na polu?" heheh

ja z kolei slyszalem ze krakowiaki to wypedzeni z wlkp za skapstwo :) i jakby nei bylo dlatego centusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13

Tu Ci powiem, że ostatnio robiłem ogrzewańsko dla poznaniaka i okazało się, że jest 10 x "lepszy" od centusia :D:D:D

 

[ Dodano: Sob 24 Lut, 2007 17:04 ]

Na mazowszu są kafelki, a w krakowie flizy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te 1100 zł które nissan chce za 11 miast można mieć pewnie już nowego pocketa z mapą całej europy (w tym polski).

 

OT: ale nic nie przebije warszawskiej przekupki, która wracała z targu w Krakowie i narzekała że te lokalne przekupy są takie gadatliwe, że było ich 10 i ledwo je przekrzyczała. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej mowia "zimno na dworze?" a nie "zimno na polu?" heheh

ja z kolei slyszalem ze krakowiaki to wypedzeni z wlkp za skapstwo i jakby nei bylo dlatego centusie

A wiecie dlaczego my krakusy mówimy "na polu", bo nasi przodkowie mieszkali w dworach :D i jak wychodzili to "na pole" do chłopstwa, i zimno też było "na polu", a ci co mówią "na dworze" to ich przodkowie mieszkali wiecie gdzie, w lepiankach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26

oj Ryży.......... widze kiepsko u Ciebie z geoografią ...........

lepiej kup sobie tą nawigacje ( zamiast budy :D )

 

 

Zakopane to miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego.

 

Według danych z II kwartału 2005 r.2, miasto miało 27 647 mieszkańców i jest drugim co do wielkości po Nowym Targu miastem Podhala. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
oj Ryży.......... widze kiepsko u Ciebie z geoografią ...........

lepiej kup sobie tą nawigacje ( zamiast budy :D )

 

 

Zakopane to miasto i gmina w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego.

 

Według danych z II kwartału 2005 r.2, miasto miało 27 647 mieszkańców i jest drugim co do wielkości po Nowym Targu miastem Podhala. :)

 

Na googlach znalazłaś :P:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego my krakusy mówimy "na polu", bo nasi przodkowie mieszkali w dworach i jak wychodzili to "na pole" do chłopstwa, i zimno też było "na polu", a ci co mówią "na dworze" to ich przodkowie mieszkali wiecie gdzie, w lepiankach

dzisas lubie jak ktos dorabia p... uszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario62

Witam, czy ktoś już ma i przetestował tę nową mapę Polski do Navary z IT? Jeśli chodzi o WE to o dziwo pasuje mapa systemu Carminat do nowych Renault. Ostatnio widziałem taką na Allegro. Dużo taniej niż do Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem w SM to cały system jest dostarczany przez Clariona. Może tam warto poszukać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś już ma i przetestował tę nową mapę Polski do Navary z IT? Jeśli chodzi o WE to o dziwo pasuje mapa systemu Carminat do nowych Renault. Ostatnio widziałem taką na Allegro. Dużo taniej niż do Nissana.
a masz taka mape z renaulta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario62

Tak mam i działa. Ale tylko WE a Polska to tylko głowne trasy przelotowe. Dlatego pytam o tę nową mapę Polski.

 

[ Dodano: Pią 02 Mar, 2007 00:17 ]

http://moto.allegro.pl/search.php?string=c...0&country=1

 

[ Dodano: Pią 02 Mar, 2007 00:20 ]

Możliwe, że Renault też ma nową mapę Polski ale niestety nie mam takowej. Może ktoś?..

 

[ Dodano: Pią 02 Mar, 2007 00:28 ]

Sorry, że tak na raty. ;) Bez płyty nie działa też system rozpoznawania mowy - bardzo praktyczny (komendami po angielsku jak "call" czy "dial" inicjujesz rozmowę tel lub "destination" - wyznaczasz cel podróży) Zabawa przednia, a system nawigacji jako taki bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Niestety musiałem sam do tego dojść. Fachowcy nie wiedzieli o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na forum :)

 

Od paru dni mam "polską" wersję mapy. Testowałem na razie tylko w Warszawie - tu sprawdza się całkiem nieźle (choć czasami dziwnie prowadzi, ale Automapa też ma takie wybryki) - przeglądałem resztę mapy i niestety nie napawa mnie to optymizmem - tylko główne drogi dali. Poinformuję o obserwacjach jak gdzieś wyjadę w Polskę.

 

Z innej beczki - czy 14.9 l/100 w mieście (automat) to nie przydużo?

 

Pozdrawiam,

 

Mayo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...