Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczny włącznik świateł...


Gość Tomi_00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam pewne pytanko do szanownych forumowiczy :) . A mianowicie, od kilku dni posiadam sprowadzoną almerkę '97 1.4GX sedan przed liftingiem. Posiada ona automatyczny włącznik świateł HELLA który też był zamontowany w 1997r (świadczy o tym nalepka na szybie, cos w stylu LIGHT CONTROLL, czy jakoś tak) Wygląda jakby był zakładany fabrycznie (no właśnie... montowali je fabrycznie?) lub w ASO, nigdzie nie potrafię znaleźć jego układu sterującego ani choćby jakichś kabelków dodatkowych. W szczególności szukam włącznika do zmiany trybu pracy (chyba powinien taki posiadać. prawda?) bo juz mi akumulator pada na bardzo krótkich trasach i jak cos majstruje przy autku na włączonym silniku. Jeśli ma ktoś jakiekolwiek wskazówki gdzie szukać to będę wdzięczny.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku zlokalizuj przekaźnik od świateł. Po tym przekaźniku lecąc jeden z kabli sterujących powinien iść do takiego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuje tak jak radzi P_flori, choc jak szperalem na elektrodzie to zaczolem sie zastanawiac czy nie ma czasem jakiegos prostego ukladu podlaczonego pod zaplon... bo jak wlacze zaplon to swiatla sie od razu zapalaja mimo ze silnik nie pracuje i to mnie wkurza

 

 

TEMAT NADAL AKTUALNY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...