Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja elektryczna w k11


Gość martinosss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinosss

Witm mam pytanie co do instalacji elektrycznej w k11 1.0,przekladam silnik z 1,3 i nie wiem czy glowna wiazka z 1.0 bedzie pasowala do silnika 1.3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce servisowej do micry nie ma podziału na silniki pod wzgledem elektryki wiec nie powinno byc kłopotu z kablami

Dotyczy to na pewno K11 przed liftem - schemat udostępniam w temacie:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=25633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość martinosss

Jesli chodzi o instalacje elektrczna to sa roznice przełozyłem silnik na 1.3 i dziala tylko na kompie i instalacji od 1.0 poniwaz nie przekładałem jej nie wiem jak to sie bedzie miało w praktyce to sie okaze jutro pierwsze wieksze jazdy probne :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość martinosss

Powiem tak mozesz od razu kupic sobie oprocz silnika półosie,drazek zmiany biegow ten pod spodem i drugi rowniez ktory jest polaczony z poduszka silnika,nastepnie lewa poduszke ta przy skrzyni bo jest mocowana odwrotnie,przede wszystkim to instalacja nie pasuje ta od 1.0 i kopmuter,jesli masz zamiar jezdzic na benzynie to nie jest to nalezalo by wymienic rowniez pompe paliwowa bo na wysokich obrotach brakuje paliwa,na gazie jest oki.mozna podpiac tak jak ja do instalacji i kompa od 1.0 dziala ale jak pisalem wczesniej to nie to,mozna cos pokombinowac z kablami bo moze wystarczy dolozyc jakis kabel i bedzie oki bynajmniej jak podpialem kompa od 1.3 do instalacji od1.0 to nie odpala,przy instalacji od 1.3 jest jeszcze jakis dodatkowy nie wiem jak to nazwac ale chyba jakis taki komputerek nie wiem od czego ale podlaczony jest pod ta glowna instalacje ktora idzie do wtryskow ja mialem do dyspozycji cala Micre 1.3 wiec nie bylo wiekszych z problemow z czesciami ale z powrotem wlozylem 1.0 jednak co fabryczne to fabryczne,silnik wisial jakos krzywo podejrzewam ze jest jakas roznica w mocowaniu tej poduszki przy skrzyni to mozna przerobic a po drugie to ten silnik ktory mialem niestety nie wytrzymal moj poprzednik chyba mu nie zalowal Z mojego punktu widzenia przy dzisiejszych cenach aut to swap nie wiem czy jest az tak oplacalny ale 1,3 to naprawde przeciąg :D niby te same auta ale sa roznice ale zycze milej i udanej pracy bo jest torszke w razie czego sluze pomoca i czesciami jak cos potrzeba bo ma ich bardzo duzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...