Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki akumulator


Gość krzysiek1987.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek1987.

mam akumulator od cc ktorego sprzedalem i kupilem sobie micre a ten akumulator jest nowy i zastanawiam sie czy by czasem nie wlozyc go do micry ale niewiem jakie sa u niej prady i wogole bo nic na akumulatorze nie pisze a moze by do una wstawil?? ten akumulator z cc ma 12 V 44 Ah 360 A(en)

a jakie parametry sa u micry i czy ten sie zda tu albo do una?? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywaj wyszukiwarki bo na takie pytania jaki akumulator, znajdziesz odpowiedz szybko i latwo ;),

a co do tego od CC to moze byc o ile go se wsadzisz pod maske k11 i bedzie dobrze przymocowany, bo jak pewnie widziales akumulator ktory masz pod maska micry ma troche male rozmiary ale mozna tam wsadzic cos wiekszego rozmiarowo tyle ze trzeba sobie troche pokombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przede wszystkim czy bieguny "+" i "-" są po tej samej stronie. Nie znam dokładnie CC, ale wydaje mi się, że tam jest "+" po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek1987.

no widzialem ze jest inny rozmiarowo. a jesli chodzi o biegunowosc to niewiem czy to ma znaczenie bo przeciez mozna go jakos obrucic albo kable dac odwrotnie . ja mialem tak ze starym w cc byl odwrucony jak pisal Kristobal ale dzialalo na nim normalnie tylko zmienilem kable:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych samochodach przewody do akumulatora są tak krótkie, że nie można zastosować innego akumulatora, tylko taki "na wymiar". Jeżeli możesz odwrócić i kable dosięgną to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...