Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Almera!!! Pasek czy łąńcuszek??


Guest Rybson

Recommended Posts

WItam! Mam nissana almerę 1.4 rocznik 97! Przejechane lekko powyżej 100tys km! słyszałem że to juz najwyższy czas na wymiane rozrządu! Ale jest wszystko ok nic nie buczy nic się nie dzieje! A Po za tym czy w almerach tego typu sa może łańcuszkirozrządu??

Link to comment
Share on other sites

Mój koleś na łańcuszku prawie 300 przelatał i nadal jeździ bez problemu. Nie martw sie chyba że licznik kręcony. Łancuszek nie psuję się z dnia na dzień proces trwa jakiś czas najpierw będziesz go mocno słyszał wtedy sie zastanawiaj teraz tylko jeździć. ;)

Link to comment
Share on other sites

ma łańcuch. nie ma powodu go wymieniac przy 100, 150, ani 200 tysiacach. Termin zalezy od tego jak sie rozrzad bedzie zachowywal, czy nie bedzie halosowal. Moj ma rowne 200 tysiecy i nie zamierzam nawet do niego zagladac, bo po co?

Link to comment
Share on other sites

Guest HARRYBOY

Faktycznie to jeden z elementów który nie powinien sprawiać kłopotu. Jeżeli masz wątpliwości co do "realnego" przebiegu samochodu, a wydaje Ci się głośno to podjedź do jakiegoś ASO i "zgłupa" zapytaj czy tak jak teraz chodzi to będzie np.łańcuch ?

A poza tym żeby łańcuch załatwić to trzeba nieźle cheblować samochód - znajomy lakiernik miał z 96 Almerke i zrobił nią sam ok 200.000 i teraz ma total ok.450.000 !!! bez większych napraw-tylko zawiecha - i dlatego kupiłem ALMERE :one:

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Guest klajgus

a ja musiałem górny łańcuszek z napinaczem wymienić po 120tys. :( (przebieg wiarygodny) wiec jak widzisz nie ma reguły, a na forum możny spotkać wypowiedzi ze ludzie po 60 tys km. wymieniali. Jednak na szczęście więcej jest pozytywnych wypowiedzi na temat rozrządu niż negatywnych :)

Link to comment
Share on other sites

Znajomy lakiernik miał z 96 Almerke i zrobił nią sam ok 200.000 i teraz ma total ok.450.000 !!! bez większych napraw-tylko zawiecha - i dlatego kupiłem ALMERE :one:

Pozdro

 

Świetny wynik, gratulacje i oby wszystkie Almery się tak sprawowały! :mikolaj:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...