Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sadza na tłumiku


Gość troll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johny_fellow
ej ej jak to na gazniku sonda lambda i kat ? nie przesadzamy z technika, w ktorej to wersji na gazniku byl kat?

 

Ja w 100NX'ie 1.6 na gaźniku też mam sondę i miałem kata oraz EGR (już wywalone :) ), rok produkcji to 92 i silniczek GA16DS.

 

jak zapale silnik na światłach to ma dobre obroty i jak zgasze światełka to obroty sie podnoszą (to dobry objaw:)) ale jak odpale bez świateł to jest na odwrót. dziwne co nie?

 

Co do tych skoków obrotów to prawie norma, jak są to duże wachania to najprawdopodobniej jakiś wężyk od podciśnienia mógł spaść albo pęknąć i teraz nie reguluje poprawnie pracy gaźnika.

Ja u siebie będę wymieniał wszystkie weżyki podciśnienia bo obroty mi skaczą dość wysoko przy każdym włączeniu jakiegoś odbiornika prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
wizualnie są dobre

 

U mnie też wizualnie są dobre ale może powstać gdzieś mały przedmuch na zagięciu wężyka i nawet tego nie zauważysz.

 

pojade na regeneracje i regulacje gażnika:)

 

Tylko jedź do jakiegoś szpeca bo majster co naprawia maluchy czy poldiksy tylko Ci go rozreguluje.

W moim mieście nikt nie chce się podjąć takiej roboty ale w przyszłym tygodniu będę w pobliskim ASO i zapytam ich czy się podejmą i ile skasują za taką zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...