Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kompas navara le 2006


Gość oldskool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oldskool

witam z racji przebywania w takim kraju a nie innym chcac uciec z vat stalem sie posiadaczem pieknej czarnej navarki wersja le no i po czytaniu waszych postow troche mnie strach ogarnal (szkoda ze nie czytalem tego wczesniej zanim kupilem) zaczalem sprawdzac czy aby wszystko sie zgadza z wersja ktora kupilem .wiec co z kompasem ? wynika ze powinien byc wg instrukcji naciska sie on i poszlo cos powinno sie wyswietlic na magicznym lusterku a tu nic zero wiec what da f*ck ? ma ktos jakies pojecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konrad J.
ja nie mam kompasu, a za to orginalny nissanowski zestaw głosnomowiacy na bluetooth w lusterku

 

Cze

Masz moze dodatkowy IT pakiet???

bo zdziwilo mnie to ze mowisz o zestawie w lusterku

ja mam zastaw i mikrofon jest umieszczony w konsoli od alarmu w podsufitce. jak jade pow 80 to ludzie piszcza ze nic mnie nie slysza dzaila jak telefon z pudelek po pascie do butow na sznurku:-)

napisz jak twoj dziala i jak jest umieszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompas jest w wersji 2006LE, natomiast w wersji 2007LE (sprzedawanej w polsce od października ub r.) nie ma kompasu i jest inne radio. Był o tym wątek przy okazji normy Euro4 - poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oldskool

hmm powiem tak kupilem navare rocznik 2006 odebralem tydzien temu i radio mam z tego co przeczytalem tu na forum model 2007 kompasu nie mam mam cos w podsufitce jakies cholera krateczki ale nie wiem czy to czujnik jakis od klimy bluetootha raczej chyba nie mam chyba siks wiec wynika ze mam nissana z 2006 a wyglada jak 2007 heh wiec pewnie kompasu niet

ale sprawdzilem poduchy pod skrzynia dokrecone heh a co z tym radiem na 6 plyt ? nie ma nikt pojecia jak przejsc z tego 2 din model 2007 na cos z 1 din ?

 

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 13:30 ]

a ha nie mam IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade pow 80 to ludzie piszcza ze nic mnie nie slysza dzaila jak telefon z pudelek po pascie do butow na sznurku:-)
raczej dziala normalnie. jeszcze nikt nic nie mowil ze nie slychac albo cos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko się zgadza. navary LE z końca 2006 roku są już jako model 2007 i nie mają kompasu, popielniczki, osobnego pstryczka na spryskiwacz świateł (teraz płyn idzie hektolitrami bo wali na światła za każdym razem), kilku koni pod maską (model 2006 miał 4 więcej), haczyk€w z boku burt i h... wie czego jeszcze się doszukam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to mają Euro4, bo wg speców to spalanie 10l/100km jest przyjaźniejsze dla natury niż spalanie 8,5l/100km. :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Ale za to mają Euro4, bo wg speców to spalanie 10l/100km jest przyjaźniejsze dla natury niż spalanie 8,5l/100km. :027:

 

Spalanie w roczniku 2007 to 8.6l a nie 10 l - to dane techniczne z książki autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem 4 mies temu to wg katalogów model 2006 miał średnie spalanie 8,5 a model 2007 już 9,6.

Ciekawe czy błąd w druku, czy coś innego? Moja spala w każdym razie ok 10.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to akurat najmniej wierzę w to co piszą o spalaniu :D

Jeszcze mi się nie zdarzyło w żadnym aucie żeby pisali prawdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Ja to akurat najmniej wierzę w to co piszą o spalaniu :D

Jeszcze mi się nie zdarzyło w żadnym aucie żeby pisali prawdę!

 

Ja tylko przytoczyłem dane techniczne rocznika 2007 co potwierdzało by podobny poziom spalania w euro 4 i 3. Faktycznie to zawsze jest inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze producenci ściemniają przynajmniej o 1l/100 km.

 

A ich norma spalania to czysta fikcja :D

 

ale o tym kompasie co w tytule to chyba nie pisali Ci w specyfikacji samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...