Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navara a tunning audio


Gość oldskool

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oldskool

widze ze brak tematu ktory chyba warto poruszyc tzn. redukcja z radia oryginalnego 2 din na radio oglono dostepne 1 din oraz wszystko co dotyczy lekkiego tunningu audio . z tego co zauwzylem pod tylnymi siedzeniami jest troche miejsca na wlozenie glosnika niskotonowego oraz wzmacniacza .moze ktos probowal wkladac navigacje 1 din albo przeciagac kable do wzmacniacza w navarze moze podzieli sie spostrzezeniami. poszukuje jakiejs zaslepki w miejsce starego radia po przejsciu na 1 din na allegro sa ramki redukujace do innych samochodow ale do navar brak moze ktos juz gdzies widziala albo udalo mu sie ten problem rozwiazac inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

W miejsce oryginalnej jednostki ze zmieniarką 2din dałem Clariona MAX973HD, znakomita nawigacja z bardzo dobrym pokryciem na Polske, DVD, Bluetooth itd. Na tył poszedł ekran na zagłówek i subwoofer Pioneer wpasowany jako przedłużenie środkowej konsoli (stanowi przy okazji stolik dla pasażerów z tyłu). Pozostało wytłumić drzwi i wrzucić tam jakieś lepsze głośniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W miejsce oryginalnej jednostki ze zmieniarką 2din dałem Clariona MAX973HD, znakomita nawigacja z bardzo dobrym pokryciem na Polske, DVD, Bluetooth itd. Na tył poszedł ekran na zagłówek i subwoofer Pioneer wpasowany jako przedłużenie środkowej konsoli (stanowi przy okazji stolik dla pasażerów z tyłu). Pozostało wytłumić drzwi i wrzucić tam jakieś lepsze głośniczki.

 

Kolego, jak się sprawuje to radio. Dokładnie o takim samym myślałem. Założyłeś przez serwis czy we własnym zakresie? Podłączone jest pod sterowanie w kierownicy? Będę wdzięczny za więcej szczegółów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...