Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

poduszki silnika


Gość szamar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów.

Mam taki problem jestem szczęśliwym posiadaczewm Almery n15 2,0D 1997r i teraz okazało się ze poduszka silnika rozwulkanizowała się i jest do wymiany . Czy ktoś wie może gdzie można kupić poduszke do tego modelu? Jestem z Łodzi w sklepie w którym kupowałem dotychczas wszystkie części powiedziano mi ,ze ta poduszka wystepuje tylko w oryginale!!!! Po pierwsze jest bardzo trudna do zdobycia a po drugie podobno kosztuje jakieś chore pieniądze. Jeśli ktoś miał taki problem i kupił gdzieś taką poduszkeposzę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów.

Mam taki problem jestem szczęśliwym posiadaczewm Almery n15 2,0D 1997r i teraz okazało się ze poduszka silnika rozwulkanizowała się i jest do wymiany . Czy ktoś wie może gdzie można kupić poduszke do tego modelu? Jestem z Łodzi w sklepie w którym kupowałem dotychczas wszystkie części powiedziano mi ,ze ta poduszka wystepuje tylko w oryginale!!!! Po pierwsze jest bardzo trudna do zdobycia a po drugie podobno kosztuje jakieś chore pieniądze. Jeśli ktoś miał taki problem i kupił gdzieś taką poduszkeposzę o info.

Pozdrawiam

 

Cześć

 

Ja też jestem z Łodzi i jedno co wiem to fakt, że nie ma tutaj takiego super sklepu od japońców. Może JC na Wróblewskiego. Jest w Pabianicach kolo co ma sklep i jest całkiem konkretny. Zadzwoń i zapytaj o tą poduszkę. Tel. 602 224 584. Nazwy lub nazwiska nie podaję celowo żeby nie być posądzonym o reklamę. Ja u niego kupuję już kilka lat i wiem, że kolo potrafi doradzić jak trzeba a nie tylko katalog i katalog.

 

Powodzenia.

 

markij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...