Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rożpórka przednich kilichów...


bandi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam p-10 i nie mam tej rozpórki a nowsze modele maja co ona zmienia w komforcie jazdy może mi ktos naświetlić temat bo błądzę po omacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle na komfort; rozpórka usztywnia auto, karoseria nie pracuje tak mocno na zakrętach. Czy czuć - jak cholera (na +). Trakcja się poprawia. W P10 seryjnie chyba nie było rozpórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat rozpórki było juz kilka topiców, jest jeden nawet założony przeze mnie w dziale giełda, cześci ... i tam są opinie roznych uzytkowników, nie będe sie tu rozpisywał na ten temat,jak kolega poszuka to znajdzie

A jeśli chodzi o rozpórke to wiem że standardowo była pakowana do P11 GT i SRi,ale zeby coś takiego założyć oryginalnego z nissana musialbyś dokupic i zmienic gorne mocowania amortyzatorów ,ale chyba lepiej dokupić rozpórke z firmy www.Mtuning.pl bo tą można założyć bez przerabiania a koszt okolo 110 zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop

,ale chyba lepiej dokupić rozpórke z firmy www.Mtuning.pl bo tą można założyć bez przerabiania a koszt okolo 110 zł

 

pod warunkiem że mu przyślą takie jak zamawiał :D ,bo mnie przysłali 2 (DWA) razy nie taką jak zamawiałem.......................tak że o tej firmie ma swoje wyrobione zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem nie mam żadnej umowy z tą firmą że ją zareklamowałem, poprostu kupiłem u nich kierunki od Maximy i wiem ze pasują też do Primery,a szukałem białych na błotniki i tam znalazłem,widzialem też tam wlasnie rozpórki do P10 i P11.

P.S. a w końcu dostales taką jak zamawiałeś i pasowała? bo ja sie nosze z zamiarem zamówienia u nich takiego cuda....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
Szczerze powiem nie mam żadnej umowy z tą firmą że ją zareklamowałem, poprostu kupiłem u nich kierunki od Maximy i wiem ze pasują też do Primery,a szukałem białych na błotniki i tam znalazłem,widzialem też tam wlasnie rozpórki do P10 i P11.

P.S. a w końcu dostales taką jak zamawiałeś i pasowała? bo ja sie nosze z zamiarem zamówienia u nich takiego cuda....

 

najpierw przysłali od BMW (odesłałem na mój loszt-pomyślałem że pomyłka ludzka sprawa) potem przyszła od p11,chodz miała być po p11,144 o czym pisałem i mówiłem przez telefon-wpadłem w furie :D ,zadzwoniłem do nich powiedziałem co o tym sądze-totalna zlewka z gościa strony,następnie przerobiłem z lekka tą od p11 ,bo stwierdziłem że oni mogą mi tak przysyłać w nieskończoność złą rozpure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop
A jaka jest róźnica pomiędzy tą z P11 a tą P11 144, z tego co wiem to układ i rozstaw kielichów jest taki sam, podpowiedz jak możesz bo mnie teraz zaciekawiłes...

na tej co mi przysłali za 2 razem był symbol i wyjaśnienie na ich stronie że to model p11,rózni sie bom musiał ją troszke ztuningować-trundo mi przelać na słowa obraz :D ,lecz zapewniam że jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dziękuje za odpowiedz napewno z tej firmy nie skorzystam ,poprostu zrobię rozpórkę sam.Mam założony mikser na gażniku i filtr powietrza jest deko wyżej i niewiem czy by pasowała firmowa choć przyznam ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu kupiłem u nich kierunki od Maximy i wiem ze pasują też do Primery,a szukałem białych na błotniki i tam znalazłem

 

Gringo te białe kierunki tak jak napisałeś rzeczywiście pasują do P11?? :P Pytam, bo szukam właśnie białych do swojej P11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo te białe kierunki tak jak napisałeś rzeczywiście pasują do P11??

 

Cześć Mały , jeszcze ich nie założyłem do siebie ale Pavoolon ma je na swojej P11 i powiedział że pasują idealnie w błotniki, jak założe u siebie to moge ci podesłać wrazenia z montarzu,ale to będzie gdzies pod koniec marca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo dzięki :D !! Chyba zaryzykuje i po prostu je kupie nie jest to duży wydatek hehe :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...