Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Seryjny centralny zamek w P10


Gość KaZeLoT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - mój problem jest niby prosty ale wkurzający - otóż tak wytarł mi się przyciski w seryjnym chyba pilocie do P10 tak, że coraz gorzej mi otworzyć/zamknąć drzwi, a chwilami wcale już nie hula.

Poszukuję samej gumki z symbolami zamkniętych/otwartych kłódek.

Jeśli ktoś wie gdzie to cholerstwo można kupić proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba wybrnąłem z tego najprościej. Mam centralny z fabrycznymi pilotami - działają jak działają. Dokupiłem centralkę alarmu, znajomy mi podłączył i mam świetnie działające piloty alarmowe, którymi oprócz alarmu otwieram również centralny (siłownik w drzwiach kierowcy miałem fabrycznie). Polecam takie rozwiązanie tym, którzy mają tylko centralny z kiepskimi Nissanowskimi pilotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba wybrnąłem z tego najprościej. Mam centralny z fabrycznymi pilotami - działają jak działają. Dokupiłem centralkę alarmu, znajomy mi podłączył i mam świetnie działające piloty alarmowe, którymi oprócz alarmu otwieram również centralny (siłownik w drzwiach kierowcy miałem fabrycznie). Polecam takie rozwiązanie tym, którzy mają tylko centralny z kiepskimi Nissanowskimi pilotami.

Czyli masz dokładnie tak samo jak u mnie.

Witam, mam takie pytanko co musze zrobić żeby w swojej primerce mieć centralny na pilota ,co trzeba dokupić i czy można to samemu podłączyć??

Jeśli nie masz w ogóle centralnego to potrzebne Ci są 4 siłowniki slave i centralka sterująca, może być alarm ze sterowaniem.

Jeśli masz centralny, ale nie wiesz czy masz siłownik w drzwiach kierowcy, to trzeba sprawdzić zdejmując tapicerkę drzwi (patrz moje foto, siłownik jest w dolnym lewym rogu drzwi patrząc od wnętrza auta). Jeśli siłownika brak, a tak może się zdarzyć to trzeba dodać jeden siłownik slave. Centralka stertująca jest po stronie pasażera, przy dolnym zawiasie drzwi. Wystarczy ściągnąć plastikowa osłonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek129

Mam centralny na kluczyk nie mam siłownika w drzwiach od kierowcy centralke też znalazłem tylko chciałbym żeby zamykać i otwierać drzwi pilotem, myśle że to jest orginalny nissanowski centralny. A ja chcę to robić pilotem i dlatego pytam co trzeba by dokupić i czy jest możliwość zrobić to samemu??. Jest dużo tego na Allegro i nie wiem co było by odpowiednie za nie dużą kase. Doradzcie jak to można by zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

mam problem ze swojim centralnym. nie wiem jak był montowany itp bo zakładał go poprzedni własciciel. do tej pory było ok ale kiedys sie poprostu nie otworzył. mam centralny na pilota razem z immo. moge zamknac go z pilota ale otworzyc sie juz nieda zostaje tylko kluczyk. czy ktos miał taki przyadek?? :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem

zakupiłem siłownik master i nie wiem jak podłączyć go do modułu sterujacego zeby działał poprawnie.

Jak podłaczam samo zasilanie po styki 2 i 4 to siłownik działa(ale wtedy tylko jako slave),

a jak podlaczyc pozostałem trzy przewody zeby działalo poprawnie?

 

i drugie pytanie pod ktore styki w centralce trzeba podlaczyc alarm i ktore kable z alarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...