Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy warto kupie Sunny? (Pomocy!!)


Gość Weiss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin101

warto zostac czlonkiem klubu ;) a co do autka trzeba dokladnie obejrzec.

zdejmij pokrowce z siedzisk, zobacz czy fotele nir powycierane, cos mi sie przód nie podoba jakby maska wysunieta do przodu albo lampy i grill cofniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dobra, ale w srodku już ktoś coś robił wiec pewnie młodzik tym jeździł. maska wysunięta wiec musisz ocenić jak mocno był bity. ja pare miechów temu dałem za rocznik '92 5 tysi. też z niemiec ale stan naprawde dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje że z tą maska jest coś nie tak. Kolega ma racje. trzeba dokładnie obejrzeć. ja kupiłem za 3500 coś około miesiąca temu i chyba nie żałuje

 

1.4 16V z 91r (pół roku temu z Germanów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leonidas

Jeśli chodzi o to czy warto kupić Saniacza to odpowiedź jest prosta: JASNE, ŻE TAK!!! A czy właśnie akurat ten egzemplarz to już jest kwestia dokładnego obejżenia. Z tą maską to rzeczywiście jest coś nie tak, nawet listwa nad zderzakiem jest pogięta. A poza tym takie skarcenie środka tym czymś pomarańczowym to powinno być karalne :| Nie napalaj się broń Boże na pierwszy lepszy egzemplarz bo wydaje mi się, że można kupić lepsze w tej cenie albo niewiele większej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam Sunnego od roku brak większych problemów przejechałem 11000 km tylko wymiana oleju i ogumienia :D Spalanie 5.5/6.5/8 sa to wartosci max przy dość "ciężkiej nodze" :D .Dodam że ma sedana bez LPG 142000 km.

 

Co sprawdzić to oprócz tego o czym mówili koledzy dodał bym jeszcze:

 

- stan blach w okolicy tylniego błotnika

- stan węży podcisnieniowych w komorze silnika

- stan skrzyni biegów (5 i R)

- wszelkie urządzenia elektryczne (reg. swiateł, wycieraczki, ogrzewanie tylniej szyby)

- amortyzatory

 

i to tyle tak mi sie wydaje.

 

Aha wygłąd to rzecz gustu. Dla mnie beeee :P . Jednak nie ma jak orginał.

 

A druga sprawa NKP to SUPER KLUB.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przejechac sie autkiem, ropędz wrzuć na luz i posłuchaj go, potem weś kogoś kto sie troche zna na mechanice niech Ci zajrzy na kanale pod spód jak to wygląda. czasem warto wziąść troche droższego ale przy którym nie będiesz musiał sie gibać od razu :P ja odpukać jestem zadowlony z autka, sporo jeźdzę nim i jak na razie nie zawiódł, w nagrode centralny mu montuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja osobiscie polecam sunny...

Mam sunnego 1.4 16V 93r. prawie 2 lata...i nic wogole sie z nim nie dzieje...ale to totalnie nic ( oprocz sprzęgła- jakos sie zepsuła spręzyna od docisku :PP ). Takze autko naprawde do polecenia...

A co do tego z ogłoszenia to grzebal przy nim mlody kierowca, wiec moze byc roznie z autem( np. sprzeglo,ręczny,amortyzatory-ogolnie zawieszenie)...

Najlepiej na kanał i wszystko ladnie sprawdzic :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fabiozo

masakra "Osiągi zmierzone akcelerometrem: 0 - 100 w 5,88 s" chciałbym to cudo :) moje 1.4 rozpędza sie 12s :/ a na gazie koło 15 s. będe musiał zmierzyć. Ale 7l/100 jest dobrą stroną tego wszystkiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra "Osiągi zmierzone akcelerometrem: 0 - 100 w 5,88 s" chciałbym to cudo :) moje 1.4 rozpędza sie 12s :/ a na gazie koło 15 s. będe musiał zmierzyć.

 

ale dlaczego FWD? To jednak nie GTI-R :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja posiadam Sunnego 1.4 16V LPG 91r oczywiscie jestem bardzo zadowolony bo nic nie muszę przynim naprawiać super tylko amorki teraz do wymiany :(

 

Mam małe zmiany pod maską i to mi już teraz całkiem wystarcza

- blos

- stozkowy filtr powietrza z Jacky-go

- usunięty EGR

- wydech przelotowy

ogólnie sama przyjemność z jazdy :diabel:

 

to filmik przed zamontowaniem dolotu i blosaa

http://www.wrzuta.pl/film/y1Ggsvzh4B/mvi_5904

 

Pozdrawiam kubowiczów NKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...