Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k11 przechylony lekko na strone kierwocy


Gość stypcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dluzszego czasu mam wrazenie ze moja Mica "krzywo" stoi. dzisiaj wkoncy wzialem metr i pomierzylem. Okazalo sie ze strona kierowcy jest nizej o okolo 2-3cm. Co moze byc tego przyczyna czy da sie jakos tanio skorygowac wade postawy :) w K11? Z przodu sa nowe amortyzatory jesli to ma jakies znaczenie.

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ma swoje lata, wiadomo najczesciej autem jezdzi kierowca :) obstawiam "zmęczone" sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

A mam pytanie czy to z przodu jest obniżona z prawej czy z tyłu, chyba że na całej długości z prawej strony jest obniżone o te 2cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze po wymianie to sie stalo to moze amorek padł??;] albo rozne cisnienie w oponach;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stypcio

Witam. obnizony jest na lewo tylko z tylu przynajmniej z przodu nie widac (nie mierzylem), amortyzatory sa dobre i nie padniete a w kolach cisnienie jednakowe po obu stronach. Nie odczuwa sie tego w jezdzie. Na zbieznosci kol wszystko OK. Tylko jak sie dokladniej przygladne na stojace auto to troche mnie to niepokoi. Moze faktycznie to sprezyna z tylu ale to musialby chyba ktos naprawde ciezki jezdzic ciagle sam. Ja jezdze od 2 lat (74kg) wiec to chyba nie ja tak "ubilem" ta lewa strone:). W niemczech to chyba jakis kolo 150 kg musial ta Micra jezdzic. jesli bym musial wymieniac to pewnie z obu stron sprezyny. nie wiecie ile to moze kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...