Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Przełącznik wycieraczek


Gość Agar

Rekomendowane odpowiedzi

Powitajcie NOWEGO , bo i ja Was wszystkich witam.

Tego problemu na forum nie znalazłem , ale może ktoś mi podpowie.

Przestał działać pierwszy bieg wycieraczek, ten najwolniejszy z możliwoscią regulacji szybkości. Elektryk którego prosiłem o radę powiedział że do wymiany jest pewnie całe ramie przełącznika . jest to P 11 ( 144) Proszę o pomoc , bo jest to uciążliwa przypadłość . :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten elektryk rozbieral obudowę kierki i zwierał odpowiednie styki udając przełącznik?

Może poszedł układ-przekaźnik który odpowiada za załączanie wycieraczek po odpowiednim czasie podłączony na pierwszej pozycji przełącznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość 508156580

Witam

Dołączam się do pytania Agara. Mam u siebie (P11) ten sam problem. Co ciekawe co jakiś czas (ale bardzo rzadko) czasowa regulacja zaczyna działać. Nistety tak samo niespodziewanie przestaje. Rozbierałem przełącznik, wyczyściłem ale to nie pomogło. Może ktoś ma pomysł co można sprawdzić albo co trzeba wymienić żeby zaczęło działać regularnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 82.biszek

Witam. Wydaje mi się że to nie jest wina przełącznika ani przekażnika. Miałem podobny problem w mojej P11.144 i też czasówki mi nie działały. Naprawiał mi to znajomy mechanik, który odrazu wiedział o co chodzi. A więc trzeba było rozebrać silniczek i tam pękła taka blaszka na nicie która styka się z polem na plastikowym trybie. Przynitował mi nową blaszkę i już rok mam OK. No chyba że innym rozwiązaniem jest wymiana silniczka który czasami potrafi kosztować. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 508156580

Serdeczne dzięki za podpowiedzi. Jak będę miał czas to rozbiorę silniczek i dam znać o efektach.

Pozdrawiam wszystkich skośnosercowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...